Odpovědná osoba

NOVINKY

20.03.2017

přidány fotky z Říček

v galerii jsou parádní fotky od Aleše Bílého z finálového závodu v Říčkách!

17.03.2017

Startovní listiny Říčky

V sekci jsou strtovky na finále v Říčkách !!!

28.02.2017

propozice na Říčky

přidány propozice na finálový závod v Říčkách

Poh2017

Červená Voda, Neděle 08. Leden 2017, 08:00

pořadatel: Ski team Buková hora a Ski Park Červená Voda
svah: Svitavská
kontaktní osoba: Jan Beránek (beranek.ski@seznam.cz)
konečný termín přihlášek: 05.01.2017 15:00
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Cernoskova, Karolina 2001 SKI SKOL
Slavíková, Anna 2001 TJ Sokol Deštné v O.h.
Beránková, Adéla 2002 SKI TEAM Buková Hora
885690 Bílá, Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří
905305 Jansová, Denisa 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
885387 Jozlová, Daniela 2002 HB SKI TEAM
63900 Kiełkiewicz, Julia 2002 Ski Team Kaczmarek
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
885488 Žáková, Vendula 2002 SKI Řetězárna
Absolínová, Julie 2003 FreeSki Academy Brno
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
Jeníčková, Kristýna 2003 TJ TESLA Pardubice
Kolbe, Andrea 2003 TJ Sokol Deštné v O.h.
885963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
Kostalova, Vanda 2003 SKI SKOL
265011 Křenková, Nikola 2003 SKI Klub Šumperk
885059 Macková, Natálie 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
885093 Nováková, Petra 2003 SKI Klub Šumperk
Rašovská, Zuzana 2003 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Ševčíková, Nela 2003 SKI klub České Petrovice
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Balšínková, Elena 2004 Ski Centrum Odry
Černěnková, Jana 2004 SKI Řetězárna
Klub sportovního lyžování BTL. Hlaváčová, Judita 2004 SKI TEAM Buková Hora
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
885230 Kotoučková, Klára 2004 SK Rýchory Mladé Buky
885950 Kumprechtová, Kateřina 2004 SK Nové Město na Moravě
Malcová, Natálie 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Mikulíková, Tereza 2004 FreeSki Academy Brno
Neho, Antonie 2004 SKIPO TEAM - Chvalčov
Pánková, Nela 2004 FreeSki Academy Brno
Pešavová, Anna 2004 TJ TESLA Pardubice
885965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
Balejová, Karolína 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Eichertová, Kristin 2005 Ski team Hrubá Voda
Frimlová, Eliška 2005 Ski klub Victoria Brno
885229 Geislerová, Anna 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Harvey, Dana 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Hrbackova, Tereza 2005 SKI SKOL
886013 Javůrková, Lucie Anna 2005 HB SKI TEAM
885228 Kovářová, Jitka 2005 Ski klub Ještěd, z. s.
Kráčmerová, Tereza 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
885384 Mazáková, Michaela 2005 SKI Klub Šumperk
885460 Smolaková, Emilie 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec -Ski Academy
885982 Vaňková, Karolína 2005 Jan Němec -Ski Academy
885396 Zápotočná, Eliška 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Cardová, Nikola 2006 FreeSki Academy Brno
Černohousová, Silvie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Ferenčíková, Nela 2006 TJ TESLA Pardubice
885502 Flečková, Nikol 2006 SK Rýchory Mladé Buky
Hackerová, Anna 2006 TJ TESLA Pardubice
885940 Havelová, Ludmila 2006 SKIPO TEAM - Chvalčov
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec -Ski Academy
Jančová, Claudia 2006 FreeSki Academy Brno
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
885407 Kolářová, Magdalena 2006 SKI Petříkov
885957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
Krčková, Lucie 2006 SKP Kometa Brno
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
Kuncová, Alena 2006 HB SKI TEAM
885245 Lachmannová, Simona 2006 Ski team Hrubá Voda
Ličková, Anděla 2006 SKI - BTL Kroměříž
885505 Němečková, Ema 2006 SK Rýchory Mladé Buky
Pánková, Sára 2006 FreeSki Academy Brno
Peterková, Lucie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885459 Petrová, Klára 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Polášková, Adéla 2006 Nordica ski Zlín
Ptáčková, Tereza 2006 SK NMNM
Slováčková, Aneta 2006 FreeSki Academy Brno
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885772 Švandrlíková, Hana 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
Župková, Marie 2006 SKI - BTL Kroměříž
885720 Adámková, Vendula 2007 SK Viktoria Brno
885631 Bryscejnová, Marieta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885632 Glattová, Matkéta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronychová, Neli 2007 SKI Klub Šumperk
Hlavatá, Adéla 2007 TJ TESLA Pardubice
Hlavatá, Šárka 2007 TJ TESLA Pardubice
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec -Ski Academy
885639 Kaděrková, Josefína 2007 SKI Petříkov
Klimková, Viola 2007 LK Olomouc
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec -Ski Academy
885397 Pilářová, Ema 2007 SK Rýchory Mladé Buky
ST Victoria Brno Švihálková, Terezie 2007 SKI TEAM Buková Hora
Váňová, Nikol 2007 SKI - BTL Kroměříž
Žišková, Mariana 2007 SKI - BTL Kroměříž
Župková, Markéta 2007 SKI - BTL Kroměříž
885823 Banková, Ema 2008 SKI Klub Šumperk
886012 Baráková, Ester 2008 HB SKI TEAM
Burešová, Matylda 2008 Jan Němec -Ski Academy
885415 Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Hrbackova, Johana 2008 SKI SKOL
886009 Jánská, Adéla 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kratochvílová, Anna 2008 FreeSki Academy Brno
Ličková, Běla 2008 SKI - BTL Kroměříž
Ptáčková, Markéta 2008 SK NMNM
885732 Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
Závodná, Viktorie 2008 SKI klub České Petrovice
885933 Březinová, Dana 2009 SKI Klub Šumperk
886014 Hrochová, Sára 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
886015 Kellnerová, Emma 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Lazarova, Barbora 2009 SKI SKOL
885737 Malíková, Erika 2009 LK Olomouc
Polášková, Karolína 2009 Nordica ski Zlín
885989 Slámková, Karolína 2010 SKIPO TEAM - Chvalčov

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
Chvatal, Petr 2001 SKI SKOL
770119 Ježek, Ondřej 2001 SKI Řetězárna
Keršner, Dorian 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO
260010 Kunert, Michal 2001 SKI Klub Šumperk
770616 Zítka, Petr 2001 SK Nové Město na Moravě
Hájek, Ondřej 2002 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Hrbáč, David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770936 Chroustovský, Filip 2002 HB SKI TEAM
770483 Mazák, Jan 2002 SKI Klub Šumperk
Vokral, Jan 2002 SKI SKOL
770617 Zítka, Jakub 2002 SK Nové Město na Moravě
260008 Bank, Matěj 2003 SKI Klub Šumperk
Ivánek, Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří
Matěja, Jan 2003 Ski Centrum Odry
770073 Ordáň, Petr 2003 SKIPO TEAM - Chvalčov
Svoboda, Marian 2003 SKI klub České Petrovice
Šafář, Filip 2003 TJ TESLA Pardubice
770135 Šitina, Tomáš 2003 SK Rýchory Mladé Buky
Váňa, Zdeněk 2003 SKI - BTL Kroměříž
Zeleny, Samuel Jan 2003 SKI SKOL
Bedřich, Jan 2004 FreeSki Academy Brno
Černohous, Marek 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770310 Čukan, Richard 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Hauerland, Antonín 2004 Ski Centrum Odry
770120 Ježek, Filip 2004 SKI Řetězárna
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec -Ski Academy
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
Novotny, Eduard 2004 SKI SKOL
770398 Pola, Jonáš 2004 SkI TEAM Hrubá voda
772242 Blaško, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770274 Glatt , Matouš 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronych, Robin 2005 SKI Klub Šumperk
770484 Hejtmánek, Štěpán 2005 SKI Klub Šumperk
Hejtmánek, Antonín 2005 SKI Klub Šumperk
Hlavoň, Jakub 2005 SKP Kometa Brno
Hrdina, Filip 2005 FreeSki Academy Brno
770275 Janecký, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770664 Jozl, David 2005 HB SKI TEAM
Jůza, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
63900 Kaczmarek, Igor 2005 Ski Team Kaczmarek
770327 Kaděrka, Alfréd 2005 SKI Petříkov
Komárek, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
Kvapil, Martin 2005 TJ TESLA Pardubice
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
770330 Novák, David 2005 SKI Klub Šumperk
Pavlas, Sebastian 2005 Záhrobský racing
Ski team Victoria Brno Pešák, Martin 2005 Ski team Victoria Brno
770302 Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Procházka, Bořek 2005 TJ TESLA Pardubice
Skrušný, David 2005 SKP Kometa Brno
Sobotka, Tomáš 2005 SKP Kometa Brno
770237 Světlík, Adam 2005 Nordica Ski Zlín
Tušl, Pavel 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
770193 Zvědělík, Ondřej 2005 SKG Vrbno pod Pradědem
Žák, Adam 2005 SKI Řetězárna
770665 Babor, Jakub 2006 SKI Klub Šumperk
770687 Barák, Jan 2006 HB SKI TEAM
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
770622 Doležal, Lukáš 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Evanžin, Martin 2006 FreeSki Academy Brno
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
Havlík, Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky
770301 Hrubý, Filip 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770418 Kellner, Jakub 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Komárek, Adam 2006 Ski klub Victoria Brno
Kostal, Jachym 2006 SKI SKOL
Malec, Tomáš 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Milerski, Olaf 2006 SKI SKOL
Novotný, Vilém 2006 Nordica ski Zlín
Novotny, Josef 2006 SKI SKOL
772063 Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770765 Beran , Štěpán 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Beránek, Marek 2007 SKI TEAM Buková Hora
770667 Březina, Jiří 2007 SKI Klub Šumperk
Eichert, Marek 2007 Ski team Hrubá Voda
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
Gazda, Onderj 2007 SKI SKOL
Hanák, Matěj 2007 SK Rýchory Mladé Buky
Howley, Aleksander 2007 Klub Narciarski Wroclaw
770767 Hroch, Matěj 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec -Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kopr, Krystof 2007 SKI SKOL
Korgol, Kajetan 2007 Klub Narciarski Wroclaw
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770450 Morávek, Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Procházka, Přemek 2007 TJ TESLA Pardubice
Sarapatka, Matyas 2007 SKI SKOL
Svoboda, Marcel 2007 SKI klub České Petrovice
770964 Švandrlík, Jáchym 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Zakopal, Vojtěch 2007 TJ TESLA Pardubice
770548 Zvědělík, Vojtěch 2007 SKG Vrbno pod Pradědem
Balej, Marek 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Carda, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Marek, Patrik 2008 SKI klub České Petrovice
770776 Navrátil, David 2008 LK Svinec
Panocha, Adam 2008 TJ TESLA Pardubice
Roštlapil, Marek 2008 TJ TESLA Pardubice
Sehnal, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Sobotka, Dan 2008 SKP Kometa Brno
770751 Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772065 Zápotočný, Aleš 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772241 Beran , Antonín 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Cuthbert, Adam 2009 TJ Sokol Deštné v O.h.
Friml, Jan 2009 Ski klub Victoria Brno
Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
Howley, Kryspin 2009 Klub Narciarski Wroclaw
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
772237 Morávek, Jáchym 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772186 Poslušný, Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko
885979 Vladařová, Mia 2009 SKI Petříkov
Žiška, Matěj 2009 SKI - BTL Kroměříž
Kotouček, Ladislav 2010 SK Rýchory Mladé Buky

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

 

Sponzoři 



pietro.png

 
04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg