Odpovědná osoba

NOVINKY

20.03.2017

přidány fotky z Říček

v galerii jsou parádní fotky od Aleše Bílého z finálového závodu v Říčkách!

17.03.2017

Startovní listiny Říčky

V sekci jsou strtovky na finále v Říčkách !!!

28.02.2017

propozice na Říčky

přidány propozice na finálový závod v Říčkách

Poh2017

České Petrovice, Sobota 14. Leden 2017, 08:00

pořadatel: Ski klub České Petrovice
svah: České Petrovice
kontaktní osoba: Miroslav Baier (info@ceskepetrovice.com)
konečný termín přihlášek: 12.01.2017 15:00
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Balounová, Anna Marie 2001 TJ Sokol Deštné v O.h.
Cernoskova, Karolina 2001 SKI SKOL
Hrdová, Nina 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Slavíková, Anna 2001 TJ Sokol Deštné v O.h.
Beránková, Adéla 2002 SKI TEAM Buková Hora
905305 Jansová, Denisa 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
885387 Jozlová, Daniela 2002 HB SKI TEAM
905307 Schusterová, Kristýna 2002 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vacková, Nicole 2002 TJ Slovan Moravská Třebová
885080 Veselá, Alena 2002 LK Olomouc
Absolínová, Julie 2003 FreeSki Academy Brno
885964 Daňková, Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko
Hamplová, Kamila 2003 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
Kolbe, Andrea 2003 TJ Sokol Deštné v O.h.
885963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
Kostalova, Vanda 2003 SKI SKOL
885059 Macková, Natálie 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Nováková, Petra 2003 SKI Klub Šumperk
Rašovská, Zuzana 2003 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Ševčíková, Nela 2003 SKI klub České Petrovice
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Balšínková, Elena 2004 Ski Centrum Odry
Černěnková, Jana 2004 SKI Řetězárna
Francová, Barbora 2004 FreeSki Academy Brno
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
305326 Ježková, Emílie 2004 TJ Slavoj Teplice nad Metují
885950 Kumprechtová, Kateřina 2004 SK Nové Město na Moravě
Malcová, Natálie 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Mikulíková, Tereza 2004 FreeSki Academy Brno
886125 Neho, Antonie 2004 SKIPO TEAM - Chvalčov
Pánková, Nela 2004 FreeSki Academy Brno
885204 Rábová, Tereza 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Scheerová, Jana 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
885966 Toralová, Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko
Balejová, Karolína 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885229 Geislerová, Anna 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Harvey, Dana 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Hrbackova, Tereza 2005 SKI SKOL
886013 Javůrková, Lucie Anna 2005 HB SKI TEAM
Kráčmerová, Tereza 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
Mazáková, Michaela 2005 SKI Klub Šumperk
885460 Smolaková, Emilie 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec -Ski Academy
885968 Urbánková, Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko
885982 Vaňková, Karolína 2005 Jan Němec -Ski Academy
885396 Zápotočná, Eliška 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Bartošová, Marie 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Cardová, Nikola 2006 FreeSki Academy Brno
Černohousová, Silvie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec -Ski Academy
Jančová, Claudia 2006 FreeSki Academy Brno
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
885957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
Kuncová, Alena 2006 HB SKI TEAM
Ličková, Anděla 2006 SKI - BTL Kroměříž
Pánková, Sára 2006 FreeSki Academy Brno
Peterková, Lucie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885459 Petrová, Klára 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Slováčková, Aneta 2006 FreeSki Academy Brno
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885772 Švandrlíková, Hana 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
Župková, Marie 2006 SKI - BTL Kroměříž
885631 Bryscejnová, Marieta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885632 Glattová, Markéta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronychová, Neli 2007 SKI Klub Šumperk
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec -Ski Academy
Klimková, Viola 2007 LK Olomouc
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec -Ski Academy
Otiepková, Ester 2007 TJ Sokol Předklášteří
Váňová, Nikol 2007 SKI - BTL Kroměříž
Vysloužilová, Eliška 2007 LK Olomouc
Žišková, Mariana 2007 SKI - BTL Kroměříž
Župková, Markéta 2007 SKI - BTL Kroměříž
Banková, Ema 2008 SKI Klub Šumperk
Bíbrová, Amálie Mia 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Břízová, Anna 2008 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Burešová, Matylda 2008 Jan Němec -Ski Academy
885415 Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Hrbackova, Johana 2008 SKI SKOL
886009 Jánská, Adéla 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kratochvílová, Anna 2008 FreeSki Academy Brno
Ličková, Běla 2008 SKI - BTL Kroměříž
Matoušková, Eliška 2008 HB SKI TEAM
Milotová, Marie 2008 Jan Němec -Ski Academy
885732 Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
885967 Urbánková, Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko
Závodná, Viktorie 2008 SKI klub České Petrovice
Březinová, Dana 2009 SKI Klub Šumperk
Havlíková, Adéla 2009 TJ SPORT Němčičky
886014 Hrochová, Sára 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
886015 Kellnerová, Ema 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885737 Malíková, Erika 2009 LK Olomouc
Rosi, Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Pantůčková, Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO
885989 Slámková, Karolína 2010 SKIPO TEAM - Chvalčov
Hrdová, Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
Burliga, Franciszek 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Chvatal, Petr 2001 SKI SKOL
770119 Ježek, Ondřej 2001 SKI Řetězárna
Keršner, Dorian 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Maślak, Jakub 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770509 Mráka, Tomáš 2001 LK Olomouc
770616 Zítka, Petr 2001 SK Nové Město na Moravě
Hájek, Ondřej 2002 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Hrbáč, David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770936 Chroustovský, Filip 2002 HB SKI TEAM
Kinal, Jan 2002 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Krejčí, Vojtěch 2002 TJ Slovan Moravská Třebová
770617 Zítka, Jakub 2002 SK Nové Město na Moravě
Ivánek, Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří
Jarůšek, Tomáš 2003 TJ Slovan Moravská Třebová
770073 Ordáň, Petr 2003 SKIPO TEAM - Chvalčov
Svoboda, Marian 2003 SKI klub České Petrovice
Váňa, Zdeněk 2003 SKI - BTL Kroměříž
Zavřel, Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko
Bořek , Adam 2004 Ok Ski Pardubice
Černohous, Marek 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
772187 Havlík, Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko
770120 Ježek, Filip 2004 SKI Řetězárna
Keznikl, Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec -Ski Academy
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
770518 Mráka, Jan 2004 LK Olomouc
Novotny, Eduard 2004 SKI SKOL
770398 Pola, Jonáš 2004 SkI TEAM Hrubá voda
772242 Blaško, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770274 Glatt , Matouš 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronych, Robin 2005 SKI Klub Šumperk
Hejtmánek, Štěpán 2005 SKI Klub Šumperk
Hrdina, Filip 2005 FreeSki Academy Brno
770275 Janecký, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770664 Jozl, David 2005 HB SKI TEAM
Jůza, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
770327 Kaděrka, Alfréd 2005 SKI Petříkov
Komárek, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Novák, David 2005 SKI Klub Šumperk
770302 Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Polák, Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Sobotka, Tomaš 2005 SKP Kometa Brno
Tušl, Pavel 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
Babor, Jakub 2006 SKI Klub Šumperk
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
Evanžin, Martin 2006 FreeSki Academy Brno
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
Havlík, Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky
770301 Hrubý, Filip 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770418 Kellner, Jakub 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Kostal, Jachym 2006 SKI SKOL
Malec, Tomáš 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Novotny, Josef 2006 SKI SKOL
Toman, Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Bartoš, Pavel 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772063 Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770765 Beran , Štěpán 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Beránek, Marek 2007 SKI TEAM Buková Hora
Březina, Jiří 2007 SKI Klub Šumperk
770766 Bříza, Josef 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Eichert, Marek 2007 Ski team Hrubá Voda
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
770767 Hroch, Matěj 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770327 Kaděrka, Alfréd 2007 SKI Petříkov
Kašický, Matěj 2007 TJ Slovan Moravská Třebová
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec -Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pantůček, Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Sarapatka, Matyas 2007 SKI SKOL
Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
Svoboda, Marcel 2007 SKI klub České Petrovice
770964 Švandrlík, Jáchym 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Trnka, Filip 2007 TJ Slovan Moravská Třebová
Bartoš, Jan 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Carda, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Marek, Patrik 2008 SKI klub České Petrovice
Sehnal, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
770751 Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772065 Zápotočný, Aleš 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Bednář, Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO
772241 Beran , Antonín 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Cuthbert, Adam 2009 TJ Sokol Deštné v O.h.
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
Polák, Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO
772186 Poslušný, Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko
Žiška, Matěj 2009 SKI - BTL Kroměříž
Toman, Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

 

Sponzoři 



pietro.png

 
04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg