Odpovědná osoba

NOVINKY

20.03.2017

přidány fotky z Říček

v galerii jsou parádní fotky od Aleše Bílého z finálového závodu v Říčkách!

17.03.2017

Startovní listiny Říčky

V sekci jsou strtovky na finále v Říčkách !!!

28.02.2017

propozice na Říčky

přidány propozice na finálový závod v Říčkách

Poh2017

Čenkovice *VEČERNÍ*, Čtvrtek 02. Únor 2017, 08:00

pořadatel: TJ Čenkovice
svah: Čenkovická sjezdovka
kontaktní osoba: Martin Betlach (tjcenkovice@seznam.cz)
konečný termín přihlášek: 31.01.2017 15:00
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Balounová, Anna Marie 2001 TJ Sokol Deštné v O.h.
Mróz, Julia 2001 ULKS Czarna Góra
Muciek, Karolina 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
275603 Procházková, Marcela 2001 SKI TEAM Zlín
Říhová, Adéla 2001 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Slavíková, Anna 2001 TJ Sokol Deštné v O.h.
Vrábelová, Žaneta 2001 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Abrahamová, Šárka 2002 TJ Slovan Moravská Třebová
Bělehrádková, Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Beránková, Adéla 2002 SKI TEAM Buková Hora
885690 Bílá, Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří
905305 Jansová, Denisa 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
885387 Jozlová, Daniela 2002 HB SKI TEAM
63900 Kiełkiewicz, Julia 2002 Ski Team Kaczmarek
Schusterová, Kristýna 2002 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885157 Stuchlová, Veronika 2002 Ski TEAM Hrubá Voda
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
885488 Žáková, Vendula 2002 SKI Řetězárna
Absolínová, Julie 2003 FreeSki Academy Brno
885964 Daňková, Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko
Hamplová, Kamila 2003 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
Jeníčková, Kristýna 2003 TJ TESLA Pardubice
Kolbe, Andrea 2003 TJ Sokol Deštné v O.h.
885963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
265011 Křenková, Nicola 2003 Ski Team Olomouc
885059 Macková, Natálie 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Nováková, Petra 2003 SKI Klub Šumperk
Rašovská, Zuzana 2003 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Ševčíková, Nela 2003 SKI klub České Petrovice
Škrabalová, Karolína 2003 TJ Slovan Moravská Třebová
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Beranová, Anežka 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Elena, Balšínková 2004 Ski Centrum Odry
Francová, Barbora 2004 FreeSki Academy Brno
885185 Fuchsová, Barbora 2004 Nordica Ski Zlín
Hlaváčová, Judita 2004 SKI - BTL Kroměříž
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
305326 Ježková, Emílie 2004 TJ Slavoj Teplice nad Metují
885230 Kotoučková, Klára 2004 SK Rýchory Mladé Buky
885950 Kumprechtová, Kateřina 2004 SK Nové Město na Moravě
Malcová, Natálie 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Mikulíková, Tereza 2004 FreeSki Academy Brno
Motak, Aleksandra 2004 ULKS Czarna Góra
Neho, Antonie 2004 SKIPO TEAM - Chvalčov
Pánková, Nela 2004 FreeSki Academy Brno
Pešavová, Anna 2004 TJ TESLA Pardubice
885705 Prachařová, Klára 2004 LO TJ Tatran Litovel
Slováčková, Tereza 2004 FreeSki Academy Brno
885965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
Svozilová, Klára 2004 TJ Slovan Moravská Třebová
Vondráčková, Marie 2004 SKI - BTL Kroměříž
Balejová, Karolína 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Eichertová, Kristin 2005 Ski team Hrubá Voda
Frimlová, Eliška 2005 Ski klub Victoria Brno
Harvey, Dana 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
886013 Javůrková, Lucie Anna 2005 HB SKI TEAM
Kráčmerová, Tereza 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
Luxova, Barbora 2005 NORDICA SKI Zlín
Mazáková, Michaela 2005 SKI Klub Šumperk
885460 Smolaková, Emilie 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec -Ski Academy
885258 Šenkeříková, Simona 2005 SKI KLUB VALAŠSKO
885143 Špačková, Nela 2005 ST Victoria Brno
885968 Urbánková, Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko
885982 Vaňková, Karolína 2005 Jan Němec -Ski Academy
Babáková, Barbora 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Cardová, Nikola 2006 FreeSki Academy Brno
Cejpková, Lucie 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Čablová , Tereza 2006 NORDICA SKI ZLÍN
Černohousová, Silvie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Dvořáková, Denisa 2006 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Ferenčíková, Nela 2006 TJ TESLA Pardubice
885502 Flečková, Nikol 2006 SK Rýchory Mladé Buky
Galvasová, Anna 2006 Ski team Victoria Brno
Hackerová, Anna 2006 TJ TESLA Pardubice
Havelová, Ludmila 2006 SKIPO TEAM - Chvalčov
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec -Ski Academy
Jančová, Claudia 2006 FreeSki Academy Brno
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
Kasalová, Natálie 2006 TJ Slovan Moravská Třebová
885912 Kaslová, Barbora 2006 SKI Dolní Benešov
885957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
885531 Kotzmannová, Emma 2006 SKI klub Šumperk
Krčková, Lucie 2006 SKP Kometa Brno
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
886153 Kuncová, Alena 2006 HB SKI TEAM
885245 Lachmannová, Simona 2006 Ski team Hrubá Voda
Ličková, Anděla 2006 SKI - BTL Kroměříž
Melounová, Eliška 2006 SKI klub Hluboká
Peterková, Linda 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Polášková, Adéla 2006 Nordica ski Zlín
Ptáčková, Tereza 2006 SK NMNM
Rolečková, Marie 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Řeháková, Marie 2006 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Slováčková, Aneta 2006 FreeSki Academy Brno
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885772 Švandrlíková, Hana 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
Župková, Marie 2006 SKI - BTL Kroměříž
885631 Bryscejnová, Marieta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885632 Glattová, Markéta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronychová, Neli 2007 SKI Klub Šumperk
Hlavatá, Adéla 2007 TJ TESLA Pardubice
Hlavatá, Šárka 2007 TJ TESLA Pardubice
Hobzová, Emma 2007 Nordica Ski Zlín
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec -Ski Academy
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec -Ski Academy
Krejčí, Beáta 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Luxová, Veronika 2007 NORDICA SKI Zlín
885397 Pilařová, Ema 2007 SK Rýchory Mladé Buky
885589 Šenkeříková, Lucie 2007 SKI KLUB VALAŠSKO
Švihálková, Terezie 2007 Ski Viktoria Brno
885726 Tomšíková, Lucie 2007 SKI Dolní Benešov
Váňová, Nikol 2007 SKI - BTL Kroměříž
Žišková, Mariana 2007 SKI - BTL Kroměříž
Župková, Markéta 2007 SKI - BTL Kroměříž
Banková, Ema 2008 SKI Klub Šumperk
886012 Baráková, Ester 2008 HB Ski Team
Bíbrová, Amálie Mia 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Břízová, Anna 2008 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Burešová, Matylda 2008 Jan Němec -Ski Academy
886009 Jánská, Adéla 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kratochvílová, Anna 2008 FreeSki Academy Brno
Ličková, Běla 2008 SKI - BTL Kroměříž
Matoušková, Eliška 2008 HB SKI TEAM
Milotová, Marie 2008 Jan Němec -Ski Academy
Ptáčková, Markéta 2008 SK NMNM
Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
Štolbová, Ela 2008 SK NMNM
Urbaniak, Zuzanna 2008 ULKS Czarna Góra
885967 Urbánková, Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko
885695 Zadrapová, Sofie 2008 Ski Dolni Benesov
Závodná, Viktorie 2008 SKI klub České Petrovice
Březinová, Dana 2009 SKI Klub Šumperk
Doležalová, Thea 2009 SK Rýchory Mladé Buky
Kellnerová, Ema 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Klocová, Magdaléna 2009 HB SKI TEAM
Krátká, Tina 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Rosi, Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Vágnerová, Vendula 2009 SK Rýchory Mladé Buky
Havlíková, Adéla 2010 TJ SPORT Němčičky
63900 Kaczmarek, Iga 2010 Ski Team Kaczmarek
Pantůčková, Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO
886072 Prokopová, Tereza 2010 SK Rýchory Mladé Buky
Slámková, Karolína 2010 SKIPO TEAM - Chvalčov

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
Burliga, Franciszek 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770211 Keršner, Dorian 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770129 Kotouček, Tomáš 2001 SK Rýchory Mladé Buky
770130 Křenek, Vojtěch 2001 SK Rýchory Mladé Buky
770097 Lužík, Petr 2001 SK Vrbno pod Pradědem
770096 Lužík, Pavel 2001 SK Vrbno pod Pradědem
Maślak, Jakub 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Muciek, Karolina 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770616 Zítka, Petr 2001 SK Nové Město na Moravě
Beneš, Jan 2002 Sk Nové Město na Moravě
770485 Fiala, Dan 2002 HB SKI TEAM
Hájek, Ondřej 2002 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
770207 Hrbáč, David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770936 Chroustovský, Filip 2002 HB SKI TEAM
Kašický, Jan 2002 TJ Slovan Moravská Třebová
Kawecki, Mikołaj 2002 ULKS Czarna Góra
Kinal , Jan 2002 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Mazák, Jan 2002 SKI Klub Šumperk
Menc, Filip 2002 SKI klub Hluboká
770617 Zítka, Jakub 2002 SK Nové Město na Moravě
Bank, Matěj 2003 SKI Klub Šumperk
Evanžin, David 2003 FreeSki Academy Brno
Muzikář, David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Ordáň, Petr 2003 SKIPO TEAM - Chvalčov
Sedlaček, David 2003 SK Rýchory Mladé Buky
Svoboda, Marian 2003 SKI klub České Petrovice
Šafář, Filip 2003 TJ TESLA Pardubice
772125 Šitina, Tomáš 2003 SK Rýchory Mladé Buky
Váňa, Zdeněk 2003 SKI - BTL Kroměříž
Zavřel, Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko
Bíbr, Tadeáš 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Bořek, Adam 2004 Ok Ski Pardubice
Černohous, Marek 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770310 Čukan, Richard 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Dostál, Jakub 2004 TJ Slovan Moravská Třebová
Havlík, Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko
770209 Keznikl, Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec -Ski Academy
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
Maxa, Denis 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
770398 Pola, Jonáš 2004 SkI TEAM Hrubá voda
Berendt, Leon 2005 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770274 Glatt , Matouš 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronych, Robin 2005 SKI Klub Šumperk
Hlavoň, Jakub 2005 SKP Kometa Brno
Janecký, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770664 Jozl, David 2005 HB SKI TEAM
Jůza, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
63-900 Kaczmarek, Igor 2005 Ski Team Kaczmarek
Kaděrka, Alfréd 2005 SKI Petříkov
Komárek, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
Navrátil, Dominik 2005 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Novák, David 2005 SKI Klub Šumperk
772201 Polák, Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Procházka, Bořek 2005 TJ TESLA Pardubice
Skrušný, David 2005 SKP Kometa Brno
Sobotka, Tomáš 2005 SKP Kometa Brno
770237 Světlík, Adam 2005 Nordica Ski Zlín
Tušl, Pavel 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
770108 Zádrapa, Marian 2005 Ski Dolni Benesov
770193 Zvědělík, Ondřej 2005 SKG Vrbno pod Pradědem
Žák, Adam 2005 SKI Řetězárna
Babor, Jakub 2006 SKI Klub Šumperk
770687 Barák, Jan 2006 HB Ski Team
berendt, Antoni 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Broža, Tobiáš 2006 SKP Kometa Brno
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
Evanžin, Martin 2006 FreeSki Academy Brno
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
Havlík, Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky
Kellner, Jakub 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Malec, Tomáš 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Malý, Jakub 2006 TJ TESLA Pardubice
Slavík, Vítek 2006 TJ TESLA Pardubice
770832 Šilberský, Robin 2006 Nordica Ski Zlín
772202 Toman, Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO
772063 Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770765 Beran , Štěpán 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Beránek, Marek 2007 SKI TEAM Buková Hora
Březina, Jiří 2007 SKI Klub Šumperk
770766 Bříza, Josef 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Eichert, Marek 2007 Ski team Hrubá Voda
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
770668 Hanák, Matěj 2007 SK Rýchory Mladé Buky
Harvey, Oliver 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772355 Havlíček, Jiří 2007 SKI Řetězárna
Hořák, Martin 2007 NORDICA SKI ZLÍN
Kašický, Matěj 2007 TJ Slovan Moravská Třebová
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec -Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kwiatkowski, Filip 2007 ULKS Czarna Góra
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pantůček, Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Potůček, Kryštof 2007 NORDICA SKI Zlín
Procházka, Přemek 2007 TJ TESLA Pardubice
Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
Svoboda, Marcel 2007 SKI klub České Petrovice
770964 Švandrlík, Jáchym 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Trnka, Filip 2007 TJ Slovan Moravská Třebová
Zakopal, Vojtěch 2007 TJ TESLA Pardubice
770548 Zvědělík, Vojtěch 2007 SKG Vrbno pod Pradědem
Balej, Marek 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
770840 Bitta, Adam 2008 Ski Dolni Benesov
Carda, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Kawecki, Tomasz 2008 ULKS Czarna Góra
Marek, Patrik 2008 SKI klub České Petrovice
770776 Navrátil, David 2008 LK Svinec
Panocha, Adam 2008 TJ TESLA Pardubice
Písařík, Filip 2008 HB SKI TEAM
Sobotka, Dan 2008 SKP Kometa Brno
772356 Viskupič, Juraj 2008 SKI Řetězárna
772241 Beran , Antonín 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Cuthbert, Adam 2009 TJ Sokol Deštné v O.h.
Dlabal, Adam 2009 SK Rýchory Mladé Buky
Friml, Jan 2009 Ski klub Victoria Brno
Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
772313 Kobík, Kryštof 2009 SK Rýchory Mladé Buky
Meloun, Aleš 2009 SKI klub Hluboká
Menc, Dominik 2009 SKI klub Hluboká
Polák, Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Vrábel, Vašek 2009 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Žiška, Matěj 2009 SKI - BTL Kroměříž
63900 Kiełkiewicz, Jan 2010 Ski Team Kaczmarek
Kotouček, Ladislav 2010 SK Rýchory Mladé Buky
Toman, Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

 

Sponzoři 



pietro.png

 
04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg