Odpovědná osoba

NOVINKY

20.03.2017

přidány fotky z Říček

v galerii jsou parádní fotky od Aleše Bílého z finálového závodu v Říčkách!

17.03.2017

Startovní listiny Říčky

V sekci jsou strtovky na finále v Říčkách !!!

28.02.2017

propozice na Říčky

přidány propozice na finálový závod v Říčkách

Poh2017

Dolní Morava, Neděle 05. Únor 2017, 08:00

pořadatel: SKP Kometa Brno
svah: Dolní Morava, černá sjezdovka, spodní část
kontaktní osoba: Tomáš Brožek (brozek@mapei.cz)
konečný termín přihlášek: 02.02.2017 15:00
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Balounová, Anna Marie 2001 TJ Sokol Deštné v O.h.
Cernoskova, Karolina 2001 SKI SKOL
885863 Hrdová, Nina 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Mróz, Julia 2001 ULKS Czarna Góra
Muciek, Karolina 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
275603 Procházková, Marcela 2001 SKI TEAM Zlín
Slavíková, Anna 2001 TJ Sokol Deštné v O.h.
Vrábelová, Žaneta 2001 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885596 Bělehrádková, Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Bílá, Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří
905305 Jansová, Denisa 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
885387 Jozlová, Daniela 2002 HB SKI TEAM
63900 Kiełkiewicz, Julia 2002 Ski Team Kaczmarek
Krčálová, Hanka 2002 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885157 Stuchlová, Veronika 2002 Ski TEAM Hrubá Voda
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
885080 Veselá, Alena 2002 LK Olomouc
Absolínová, Julie 2003 FreeSki Academy Brno
885964 Daňková, Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
885963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
Křenková, Nicola 2003 Ski Team Olomouc
885059 Macková, Natálie 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Nováková, Petra 2003 SKI Klub Šumperk
Rašovská, Zuzana 2003 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Balšínková, Elena 2004 Ski Centrum Odry
Beranová, Anežka 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885710 Černěnková, Jana 2004 SKI Řetězárna
Fischer, Barbora 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885185 Fuchsová, Barbora 2004 Nordica Ski Zlín
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
Chroustová, Michaela 2004 Ski klub Victoria Brno
305326 Ježková, Emílie 2004 TJ Slavoj Teplice nad Metují
885230 Kotoučková, Klára 2004 SK Rýchory Mladé Buky
885950 Kumprechtová, Kateřina 2004 SK Nové Město na Moravě
Malcová, Natálie 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Mikulíková, Tereza 2004 FreeSki Academy Brno
Motak, Aleksandra 2004 ULKS Czarna Góra
Pánková, Nela 2004 FreeSki Academy Brno
885705 Prachařová, Klára 2004 LO TJ Tatran Litovel
Rejchrtová, Eliška 2004 Ok Ski Pardubice
Scheerová, Jana 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
885966 Toralová, Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko
Vondráčková, Marie 2004 SKI - BTL Kroměříž
Balejová, Karolína 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Eichertová, Kristin 2005 Ski team Hrubá Voda
Flousková, Barbora 2005 LK Broumov
Frimlová, Eliška 2005 Ski klub Victoria Brno
885229 Geislerová, Anna 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Harvey, Dana 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Hrbackova, Tereza 2005 SKI SKOL
886013 Javůrková, Lucie Anna 2005 HB SKI TEAM
885228 Kovářová, Jitka 2005 Ski klub Ještěd, z. s.
Kráčmerová, Tereza 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
885182 Lamošová, Karolína 2005 Ski Team Zlín
Luxova, Barbora 2005 NORDICA SKI Zlín
Mazáková, Michaela 2005 SKI Klub Šumperk
Smolaková, Emilie 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec -Ski Academy
Stračárová, Aneta 2005 Ski klub Victoria Brno
885258 Šenkeříková, Simona 2005 SKI KLUB VALAŠSKO
Špačková, Nela 2005 Ski klub Victoria Brno
885968 Urbánková, Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko
885982 Vaňková, Karolína 2005 Jan Němec -Ski Academy
Babáková, Barbora 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Bartošová, Marie 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Cejpková, Lucie 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Čablová , Tereza 2006 NORDICA SKI ZLÍN
Černohousová, Silvie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885502 Flečková, Nikol 2006 SK Rýchory Mladé Buky
Galvasová, Anna 2006 Ski klub Victoria Brno
Havelová, Ludmila 2006 SKIPO TEAM - Chvalčov
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec -Ski Academy
Jančová, Claudia 2006 FreeSki Academy Brno
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
885912 Kaslová, Barbora 2006 SKI Dolní Benešov
885957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
885531 Kotzmannová, Emma 2006 SKI klub Šumperk
Krčková, Lucie 2006 SKP Kometa Brno
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
886153 Kuncová, Alena 2006 HB SKI TEAM
885245 Lachmannová, Simona 2006 Ski team Hrubá Voda
Ličková, Anděla 2006 SKI - BTL Kroměříž
885398 Markovičová, Mia 2006 Ski klub Ješted
885505 Němečková, Ema 2006 SK Rýchory Mladé Buky
Očkayová, Lucie 2006 Ski klub Victoria Brno
Peterková, Lucie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Peterková, Linda 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Polášková, Adéla 2006 Nordica ski Zlín
Ptáčková, Tereza 2006 SK NMNM
Šemberová, Kristýna 2006 LK Broumov
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Švandrlíková, Hana 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vlachová, Viktorie 2006 Ski klub Victoria Brno
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
Župková, Marie 2006 SKI - BTL Kroměříž
Adámková, Vendula 2007 Ski klub Victoria Brno
Bryscejnová, Marieta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Cimmerová, Alena 2007 Ski klub Victoria Brno
Flousková, Gabriela 2007 LK Broumov
Glattová, Matkéta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronychová, Neli 2007 SKI Klub Šumperk
Hobzová, Emma 2007 Nordica Ski Zlín
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec -Ski Academy
Klimková, Viola 2007 LK Olomouc
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec -Ski Academy
Kopecká, Ester 2007 Ski klub Victoria Brno
Luxová, Veronika 2007 NORDICA SKI Zlín
Málková, Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko
Pinková, Klára 2007 Ski klub Victoria Brno
885589 Šenkeříková, Lucie 2007 SKI KLUB VALAŠSKO
Švihálková, Tereza 2007 Ski klub Victoria Brno
885726 Tomšíková, Lucie 2007 SKI Dolní Benešov
Váňová, Nikol 2007 SKI - BTL Kroměříž
Wechslerova, Linda 2007 SKI SKOL
Žišková, Mariana 2007 SKI - BTL Kroměříž
Župková, Markéta 2007 SKI - BTL Kroměříž
Banková, Ema 2008 SKI Klub Šumperk
886012 Baráková, Ester 2008 HB Ski Team
Bíbrová, Amálie Mia 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Burešová, Matylda 2008 Jan Němec -Ski Academy
885415 Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Hrbackova, Johana 2008 SKI SKOL
886009 Jánská, Adéla 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kratochvílová, Anna 2008 FreeSki Academy Brno
Ličková, Běla 2008 SKI - BTL Kroměříž
Matoušková, Eliška 2008 HB SKI TEAM
Melicharová, Lucie 2008 Ski klub Victoria Brno
Ptáčková, Markéta 2008 SK NMNM
885732 Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
Urbaniak, Zuzanna 2008 ULKS Czarna Góra
885967 Urbánková, Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko
Březinová, Dana 2009 SKI Klub Šumperk
Hrochová, Sára 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Kellnerová, Ema 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Klocová, Magdaléna 2009 HB SKI TEAM
Lazarova, Barbora 2009 SKI SKOL
885737 Malíková, Erika 2009 LK Olomouc
885737 Malíková, Erika 2009
Melicharová, Klára 2009 Ski klub Victoria Brno
Polášková, Karolína 2009 Nordica ski Zlín
Rosi, Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO
63900 Kaczmarek, Iga 2010 Ski Team Kaczmarek
886068 Nakládalová, Iva 2010 Ski Vítkovice Bílá
Pantůčková, Antónie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO
885989 Slámková, Karolína 2010 SKIPO TEAM - Chvalčov
886121 Vacková, Mia 2010 VSK VUT Brno
Hrdová, Viola 2011 SKI KLUB JUNIOR BRNO

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
Burliga, Franciszek 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Chvátal, Petr 2001 SKI SKOL
770211 Keršner, Dorian 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770129 Kotouček, Tomáš 2001 SK Rýchory Mladé Buky
770130 Křenek, Vojtěch 2001 SK Rýchory Mladé Buky
Kunert, Michal 2001 SKI Klub Šumperk
Maślak, Jakub 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770509 Mráka, Tomáš 2001 LK Olomouc
770616 Zítka, Petr 2001 SK Nové Město na Moravě
Fischer, Ondřej 2002 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Hájek, Ondřej 2002 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
770207 Hrbáč, David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770936 Chroustovský, Filip 2002 HB SKI TEAM
Kawecki, Mikołaj 2002 ULKS Czarna Góra
Kinal , Jan 2002 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Mazák, Jan 2002 SKI Klub Šumperk
Menc, Filip 2002 SKI klub Hluboká
Morávek, Roman 2002 TJ Sokol Deštné v O.h.
Nevrklo, Daniel 2002 Ok Ski Pardubice
Tlustoš, Pavel 2002 LVV Vysočina
Vokřál, Jan 2002 SKI SKOL
770617 Zítka, Jakub 2002 SK Nové Město na Moravě
Čtvrtečka, Jakub 2003 Ok Ski Pardubice
Evanžin, David 2003 FreeSki Academy Brno
770210 Muzikář, David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770073 Ordáň, Petr 2003 SKIPO TEAM - Chvalčov
Svoboda, Marian 2003 SKI klub České Petrovice
770135 Šitina, Tomáš 2003 SK Rýchory Mladé Buky
Váňa, Zdeněk 2003 SKI - BTL Kroměříž
Vorisek, Lukas 2003 SKI SKOL
Zavřel, Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko
Zeleny, Samuel Jan 2003 SKI SKOL
Bíbr, Tadeáš 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Borek, Adam 2004 Ok Ski Pardubice
Černohous, Marek 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770310 Čukan, Richard 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Havlík, Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko
770209 Keznikl, Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec -Ski Academy
Mádle, Kryštof 2004 LK Broumov
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
770518 Mráka, Jan 2004 LK Olomouc
Novotny, Eduard 2004 SKI SKOL
Pelikán, Aleš 2004 Ski klub Victoria Brno
770398 Pola, Jonáš 2004 SkI TEAM Hrubá voda
772084 Stevens, Boris 2004 Snow Sports
772157 Valenta, Vladimír 2004 SK MEZ Vsetín
Vojtěch, Vojtěch 2004 LK Broumov
Berendt, Leon 2005 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Blaško, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Čtvrtečka, Ondřej 2005 Ok Ski Pardubice
Glatt , Matouš 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronych, Robin 2005 SKI Klub Šumperk
770363 Gurecký, Jakub 2005 Ski Team Zlín
770771 Hajduček, Tomáš 2005 -
Hejtmánek, Štěpán 2005 SKI Klub Šumperk
Hlavoň, Jakub 2005 SKP Kometa Brno
Hrdina , Filip 2005 FreeSki Academy Brno
Janecký, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770664 Jozl, David 2005 HB SKI TEAM
Jůza, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
63900 Kaczmarek, Igor 2005 Ski Team Kaczmarek
770327 Kaděrka, Alfréd 2005 SKI Petříkov
Komárek, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
Krapa, Jakub 2005 Ski klub Victoria Brno
Málek, Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Novák, David 2005 SKI Klub Šumperk
Novotný, Jakub 2005 Ski klub Victoria Brno
Pešák, Martin 2005 Ski klub Victoria Brno
770302 Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772201 Polák, Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Skrušný, David 2005 SKP Kometa Brno
770237 Světlík, Adam 2005 Nordica Ski Zlín
Tušl, Pavel 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
Záhorský, David 2005 Ski klub Victoria Brno
Zahradníček, Jan 2005 Ski klub Victoria Brno
770193 Zvědělík, Ondřej 2005 SKG Vrbno pod Pradědem
Babor, Jakub 2006 SKI Klub Šumperk
770687 Barák, Jan 2006 HB Ski Team
Berendt, Antoni 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Broža, Tobiáš 2006 SKP Kometa Brno
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
Evanžin, Martin 2006 FreeSki Academy Brno
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
Havlík, Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky
Kellner, Jakub 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Komárek, Adam 2006 Ski klub Victoria Brno
Kostal, Jachym 2006 SKI SKOL
Kovář, Stanislav 2006 Ski klub Victoria Brno
Křivý, Václav 2006 Ski klub Victoria Brno
Malec, Tomáš 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Novotny, Josef 2006 SKI SKOL
420066191 Novotný, Vilém 2006 Nordica Ski Zlín
770832 Šilberský, Robin 2006 Nordica Ski Zlín
772202 Toman, Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Vorisek, Matyas 2006 SKI SKOL
Bajer, Marek 2007 Ski klub Victoria Brno
Bartoš, Pavel 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772063 Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran , Štěpán 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Beránek, Marek 2007 SKI TEAM Buková Hora
Březina, Jiří 2007 SKI Klub Šumperk
Burian, Jakub 2007 SKI SKOL
Dlouhý, Šimon 2007 Ski klub Victoria Brno
Eichert, Marek 2007 Ski team Hrubá Voda
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
772355 Havlíček, Jiří 2007 SKI Řetězárna
Hořák, Martin 2007 NORDICA SKI ZLÍN
Hroch, Matěj 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec -Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kwiatkowski, Filip 2007 ULKS Czarna Góra
Mádle, Ondřej 2007 LK Broumov
770450 Morávek, Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772105 Nakládal, Jodef 2007 Ski Vítkovice Bílá
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Nevrklo, Filip 2007 Ok Ski Pardubice
Pantůček, Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Potůček, Kryštof 2007 NORDICA SKI Zlín
Sarapatka, Matyas 2007 SKI SKOL
Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
772085 Stevens, Beau 2007 Snow Sports
Svoboda, Marcel 2007 SKI klub České Petrovice
Svoboda, Miloš 2007 Ski klub Victoria Brno
Šeliga, Teodor 2007 Ski klub Victoria Brno
Švandrlík, Jáchym 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770548 Zvědělík, Vojtěch 2007 SKG Vrbno pod Pradědem
Balej, Marek 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Bartoš, Jan 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Gross, Matyáš 2008 Ski klub Victoria Brno
Gurecký, Jan 2008 Ski Team Zlín
Kawecki, Tomasz 2008 ULKS Czarna Góra
Marek, Patrik 2008 SKI klub České Petrovice
770776 Navrátil, David 2008 LK Svinec
Písařík, Filip 2008 HB SKI TEAM
Sobotka, Dan 2008 SKP Kometa Brno
770751 Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770929 Vacek, Ludvík 2008 VSK VUT Brno
772356 Viskupič, Juraj 2008 SKI Řetězárna
Beran , Antonín 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Cimmer, František 2009 Ski klub Victoria Brno
Cuthbert, Adam 2009 TJ Sokol Deštné v O.h.
Friml, Jan 2009 Ski klub Victoria Brno
Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
Menc, Dominik 2009 SKI klub Hluboká
772237 Morávek, Jáchym 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Polák, Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Vrábel, Vašek 2009 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Žiška, Matěj 2009 SKI - BTL Kroměříž
63900 Kiełkiewicz, Jan 2010 Ski Team Kaczmarek
Toman, Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

 

Sponzoři 



pietro.png

 
04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg