Odpovědná osoba

NOVINKY

20.03.2017

přidány fotky z Říček

v galerii jsou parádní fotky od Aleše Bílého z finálového závodu v Říčkách!

17.03.2017

Startovní listiny Říčky

V sekci jsou strtovky na finále v Říčkách !!!

28.02.2017

propozice na Říčky

přidány propozice na finálový závod v Říčkách

Poh2017

Deštné v Orlických Horách, Neděle 12. Únor 2017, 08:00

pořadatel: TJ Sokol Deštné
svah: Závodní sjezdovka, snížený start
kontaktní osoba: Lukáš Novák (lukas.novak@brown-field.cz)
konečný termín přihlášek: 09.02.2017 15:00
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Cernoskova, Karolina 2001 SKI SKOL
885863 Hrdová, Nina 2001 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Muciek, Karolina 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Neumanová, Kateřina 2001 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Slavíková, Anna 2001 TJ Sokol Deštné v O.h.
Beránková, Adéla 2002 SKI TEAM Buková Hora
Bílá, Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří
885387 Jozlová, Daniela 2002 HB SKI TEAM
Schusterová, Kristýna 2002 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
305325 Thérová, Karolína 2002 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Umlaufová, Markéta 2002 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.
885080 Veselá, Alena 2002 LK Olomouc
885488 Žáková, Vendula 2002 SKI Řetězárna
Absolínová, Julie 2003 FreeSki Academy Brno
885964 Daňková, Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
Jeníčková, Kristýna 2003 TJ TESLA Pardubice
Kolbe, Andrea 2003 TJ Sokol Deštné v O.h.
885963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
Kostalova, Vanda 2003 SKI SKOL
Křenková, Nicola 2003 Ski Team Olomouc
885059 Macková, Natálie 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Ševčíková, Nela 2003 SKI klub České Petrovice
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Balšínková, Elena 2004 Ski Centrum Odry
Černická, Anna 2004 Ok Ski Pardubice
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
305326 Ježková, Emílie 2004 TJ Slavoj Teplice nad Metují
885950 Kumprechtová, Kateřina 2004 SK Nové Město na Moravě
Malcová, Natálie 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Neho, Antonie 2004 SKIPO TEAM - Chvalčov
Pešavová, Anna 2004 TJ TESLA Pardubice
Rejchrtová, Eliška 2004 Ok Ski Pardubice
885965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
885966 Toralová, Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko
Flousková, Barbora 2005 LK Broumov
885229 Geislerová, Anna 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Harvey, Dana 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Hrbackova, Tereza 2005 SKI SKOL
886013 Javůrková, Lucie Anna 2005 HB SKI TEAM
885228 Kovářová, Jitka 2005 Ski klub Ještěd, z. s.
Kráčmerová, Tereza 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
Luxová, Barbora 2005 NORDICA SKI Zlín
Mazáková, Michaela 2005 SKI Klub Šumperk
Smolaková, Emilie 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885473 Smolíková, Natálie 2005 Ski klub Ještěd, z. s.
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec -Ski Academy
885968 Urbánková, Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko
885982 Vaňková, Karolína 2005 Jan Němec -Ski Academy
Vávrová, Barbora 2005 HB SKI TEAM
885396 Zápotočná, Eliška 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Bartošová, Marie 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Černohousová, Silvie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Ferenčíková, Nela 2006 TJ TESLA Pardubice
Hackerová, Anna 2006 TJ TESLA Pardubice
Havelová, Ludmila 2006 SKIPO TEAM - Chvalčov
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec -Ski Academy
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
885912 Kaslová, Barbora 2006
885957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
886153 Kuncová, Alena 2006 HB SKI TEAM
885245 Lachmannová, Simona 2006 Ski team Hrubá Voda
Ličková, Anděla 2006 SKI - BTL Kroměříž
885398 Markovičová, Mia 2006 Ski klub Ještěd, z. s.
Melounová, Eliška 2006 SKI klub Hluboká
Peterková, Linda 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Peterková, Lucie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Petrová, Klára 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Rolečková, Marie 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Slováčková, Aneta 2006 FreeSki Academy Brno
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Švandrlíková, Hana 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
885623 Vomáčková, Simona 2006 Ski klub Ještěd, z. s.
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
Župková, Marie 2006 SKI - BTL Kroměříž
57-340 Alicja, Zaczyk 2007 Klub Narciarski Wrocław
Bryscejnová, Marieta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Flousková, Gabriela 2007 LK Broumov
Gronychová, Neli 2007 SKI Klub Šumperk
Hlavatá, Adéla 2007 TJ TESLA Pardubice
Hlavatá, Šárka 2007 TJ TESLA Pardubice
Hobzová, Emma 2007 Nordica Ski Zlín
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec -Ski Academy
Klimková, Viola 2007 LK Olomouc
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec -Ski Academy
Krejčí, Beáta 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Luxová, Veronika 2007 NORDICA SKI Zlín
Neumanová, Kristýna 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Váňová, Nikol 2007 SKI - BTL Kroměříž
Vojtěchová, Michala 2007 LK Broumov
Vysloužilová, Elliška 2007 LK Olomouc
Wechslerová, Linda 2007 SKP Kometa Brno
Žišková, Mariana 2007 SKI - BTL Kroměříž
Župková, Markéta 2007 SKI - BTL Kroměříž
Banková, Ema 2008 SKI Klub Šumperk
886012 Baráková, Ester 2008 HB Ski Team
Burešová, Matylda 2008 Jan Němec -Ski Academy
Dušková, Lucie 2008 TJ TESLA Pardubice
885415 Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Hrbackova, Johana 2008 SKI SKOL
886009 Jánská, Adéla 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kratochvílová, Anna 2008 FreeSki Academy Brno
Ličková, Běla 2008 SKI - BTL Kroměříž
Matoušková, Eliška 2008 HB SKI TEAM
Milotová, Marie 2008 Jan Němec -Ski Academy
Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
885967 Urbánková, Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko
Závodná, Viktorie 2008 SKI klub České Petrovice
Březinová, Dana 2009 SKI Klub Šumperk
Iga, Rysz 2009 Klub Narciarski Wrocław
Krátká, Tina 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
885737 Malíková, Erika 2009 LK Olomouc

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
Harranti harrachov Bajer, Jan 2001 HARRANTI Ski Team Harrachov
Burliga, Franciszek 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Chvatal, Petr 2001 SKI SKOL
770119 Ježek, Ondřej 2001 SKI Řetězárna
Maślak, Jakub 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770509 Mráka, Tomáš 2001 LK Olomouc
Cerny, Edmund 2002 SKI SKOL
Hájek, Ondřej 2002 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
770207 Hrbáč, David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770936 Chroustovský, Filip 2002 HB SKI TEAM
Jakub, Zaczyk 2002 Klub Narciarski Wrocław
Kinal , Jan 2002 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Menc, Filip 2002 SKI klub Hluboká
Miłosz, Rysz 2002 Klub Narciarski Wrocław
Nevrklo, Daniel 2002 Ok Ski Pardubice
Tlustoš, Pavel 2002 LVV Vysočina
Viesner, Jan 2002 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.
Vokral, Jan 2002 SKI SKOL
Čtvrtečka, Jakub 2003 Ok Ski Pardubice
Evanžin, David 2003 FreeSki Academy Brno
Ivánek, Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří
Mateusz, Sczepaniak 2003 Klub Narciarski Wrocław
Ordáň, Petr 2003 SKIPO TEAM - Chvalčov
Svoboda, Marian 2003 SKI klub České Petrovice
Šafář, Filip 2003 TJ TESLA Pardubice
Váňa, Zdeněk 2003 SKI - BTL Kroměříž
Vorisek, Lukas 2003 SKI SKOL
Zavřel, Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko
Zeleny, Samuel Jan 2003 SKI SKOL
Bořek , Adam 2004 Ok Ski Pardubice
Černický, Jakub 2004 Ok Ski Pardubice
Černohous, Marek 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Havlík, Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko
770120 Ježek, Filip 2004 SKI Řetězárna
770209 Keznikl, Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec -Ski Academy
Mádle, Kryštof 2004 LK Broumov
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
770518 Mráka, Jan 2004 LK Olomouc
Petr, Lukáš 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770398 Pola, Jonáš 2004 SkI TEAM Hrubá voda
Tymoteusz, Trembeki 2004 Klub Narciarski Wrocław
Vojtěch, Vojtěch 2004 LK Broumov
Berendt, Leon 2005 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Blaško, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronych, Robin 2005 SKI Klub Šumperk
Hlavoň, Jakub 2005 SKP Kometa Brno
Hrdina, Filip 2005 FreeSki Academy Brno
Janecký, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770664 Jozl, David 2005 HB SKI TEAM
Jůza, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
770327 Kaděrka, Alfréd 2005 SKI Petříkov
Kvapil, Martin 2005 TJ TESLA Pardubice
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Novák, David 2005 SKI Klub Šumperk
770302 Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772201 Polák, Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Procházka, Bořek 2005 TJ TESLA Pardubice
Skrušný, David 2005 SKP Kometa Brno
Tušl, Pavel 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
Vávra, Matěj 2005 HB SKI TEAM
770193 Zvědělík, Ondřej 2005 SKG Vrbno pod Pradědem
Žák, Adam 2005 SKI Řetězárna
Babor, Jakub 2006 SKI Klub Šumperk
770687 Barák, Jan 2006 HB Ski Team
Berendt, Antoni 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Evanžin, Martin 2006 FreeSki Academy Brno
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
Havlik, Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky
Kostal, Jachym 2006 SKI SKOL
Malec, Tomáš 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Malý, Jakub 2006 TJ TESLA Pardubice
772202 Toman, Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Vorisek, Matyas 2006 SKI SKOL
Bartoš, Pavel 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772063 Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beránek, Marek 2007 SKI TEAM Buková Hora
Březina, Jiří 2007 SKI Klub Šumperk
Eichert, Marek 2007 Ski team Hrubá Voda
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
772355 Havlíček, Jiří 2007 SKI Řetězárna
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec -Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kopr, Krystof 2007 SKI SKOL
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Mádle, Ondřej 2007 LK Broumov
770450 Morávek, Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Nevrklo, Filip 2007 Ok Ski Pardubice
Pantůček, Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Procházka, Přemek 2007 TJ TESLA Pardubice
Sarapatka, Matyas 2007 SKI SKOL
Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
Svoboda, Marcel 2007 SKI klub České Petrovice
Švandrlík, Jáchym 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Vlk, Dominik 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Zakopal, Vojtěch 2007 TJ TESLA Pardubice
770548 Zvědělík, Vojtěch 2007 SKG Vrbno pod Pradědem
Bartoš, Jan 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Jirman, David 2008 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.
Marek, Patrik 2008 SKI klub České Petrovice
770776 Navrátil, David 2008 LK Svinec
Panocha, Adam 2008 TJ TESLA Pardubice
Písařík, Filip 2008 HB SKI TEAM
Roštlapil, Marek 2008 TJ TESLA Pardubice
Sobotka, Dan 2008 SKP Kometa Brno
770751 Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772065 Zápotočný, Aleš 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Cuthbert, Adam 2009 TJ Sokol Deštné v O.h.
Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
Menc, Dominik 2009 SKI klub Hluboká
772237 Morávek, Jáchym 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770756 Sulovský, Jáchym 2009 Ski klub Ještěd, z. s.
Žiška, Matěj 2009 SKI - BTL Kroměříž
Krejčí, Štěpán 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
772098 Markovič, Samuel 2010 Ski klub Ještěd, z. s.

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

 

Sponzoři 



pietro.png

 
04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg