Odpovědná osoba

NOVINKY

20.03.2017

přidány fotky z Říček

v galerii jsou parádní fotky od Aleše Bílého z finálového závodu v Říčkách!

17.03.2017

Startovní listiny Říčky

V sekci jsou strtovky na finále v Říčkách !!!

28.02.2017

propozice na Říčky

přidány propozice na finálový závod v Říčkách

Poh2017

Říčky v Orlických horách, Neděle 19. Březen 2017, 08:00

pořadatel: Ski klub Ústí nad Orlicí
svah: Slalomka
kontaktní osoba: Ondřej Kalousek (klub@skiricky.cz)
konečný termín přihlášek: 16.03.2017 23:59
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Balounová, Anna Marie 2001 TJ Sokol Deštné v O.h.
Karolina, Muciek 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Neumanová, Kateřina 2001 Ski klub Velké Meziříčí
Slavíková, Anna 2001 TJ Sokol Deštné v O.h.
Vrábelová, Žaneta 2001 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Bělehrádková, Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Beránková, Adéla 2002 SKI TEAM Buková Hora
Bílá, Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří
905303 faltusova, adela 2002 skiklub usti n o
885387 Jozlová, Daniela 2002 HB SKI TEAM
Krbečková, Sára 2002 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Krčálová, Hanka 2002 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
905307 Schusterova, Kristyna 2002 skiklub usti n o
885157 Stuchlová, Veronika 2002 Ski TEAM Hrubá Voda
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
885080 Veselá, Alena 2002 LK Olomouc
885488 Žáková, Vendula 2002 SKI Řetězárna
Absolínová, Julie 2003 FreeSki Academy Brno
885461 brandejsova, anna 2003 skiklub usti n o
885964 Daňková, Anežka 2003 SKI Klub Hlinsko
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
Kolbe, Andrea 2003 TJ Sokol Deštné v O.h.
885963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
Košťálová, Vanda 2003 SKI SKOL
Křenková , Nicola 2003 Ski Team Olomouc
885059 Macková, Natálie 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Nováková, Petra 2003 SKI Klub Šumperk
Ševčíková, Nela 2003 SKI klub České Petrovice
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Balšínková, Elena 2004 Ski Centrum Odry
885710 Černěnková, Jana 2004 SKI Řetězárna
Fischer, Barbora 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
885230 Kotoučková, Klára 2004 SK Rýchory Mladé Buky
885950 Kumprechtová, Kateřina 2004 SK Nové Město na Moravě
Malcová, Natálie 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Mikulíková, Tereza 2004 FreeSki Academy Brno
885112 Miškovská, Kristýna 2004 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
886125 Neho, Antonie 2004 SKIPO TEAM - Chvalčov
Pánková, Nela 2004 FreeSki Academy Brno
Pešavová, Anna 2004 TJ TESLA Pardubice
885204 Rabova, Tereza 2004 skiklub usti n o
Rejchrtová, Eliška 2004 Ok Ski Pardubice
Slováčková, Tereza 2004 FreeSki Academy Brno
885965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
Balejová, Karolína 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885229 Geislerová, Anna 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Harvey, Dana 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Hrbáčková, Tereza 2005 SKI SKOL
886013 Javůrková, Lucie Anna 2005 HB SKI TEAM
885228 Kovářová, Jitka 2005 Ski klub Ještěd, z. s.
Kráčmerová, Tereza 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
Luxová, Barbora 2005 NORDICA SKI Zlín
Mazáková, Michaela 2005 SKI Klub Šumperk
Smolaková, Emilie 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec -Ski Academy
885982 Vaňková, Karolína 2005 Jan Němec -Ski Academy
885396 Zápotočná, Eliška 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Cardová, Nikola 2006 FreeSki Academy Brno
Černohousová, Silvie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Ferenčíková, Nela 2006 TJ TESLA Pardubice
Hackerová, Anna 2006 TJ TESLA Pardubice
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec -Ski Academy
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
885957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
Krčková, Lucie 2006 SKP Kometa Brno
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
885245 Lachmannová, Simona 2006 Ski team Hrubá Voda
Ličková, Anděla 2006 SKI - BTL Kroměříž
Pánková, Sára 2006 FreeSki Academy Brno
Peterková, Lucie 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Peterková, Linda 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Petrová, Klára 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Rolečková, Marie 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Slováčková, Aneta 2006 FreeSki Academy Brno
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Švandrlíková, Hana 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
886082 Zatloukalová, Kateřina 2006 LK Olomouc
Župková, Marie 2006 SKI - BTL Kroměříž
Bryscejnová, Marieta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Glattová, Markéta 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronychová, Neli 2007 SKI Klub Šumperk
Hlavatá, Adéla 2007 TJ TESLA Pardubice
Hlavatá, Šárka 2007 TJ TESLA Pardubice
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec -Ski Academy
Klimková, Viola 2007 LK Olomouc
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec -Ski Academy
Krejčí, Beáta 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Luxová, Veronika 2007 NORDICA SKI Zlín
885464 Miškovská, Kateřina 2007 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Váňová, Nikol 2007 SKI - BTL Kroměříž
Vysloužilová, Eliška 2007 LK Olomouc
Žišková, Mariana 2007 SKI - BTL Kroměříž
Župková, Markéta 2007 SKI - BTL Kroměříž
Banková, Ema 2008 SKI Klub Šumperk
886012 Baráková, Ester 2008 HB Ski Team
Břízová, Anna 2008 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
886154 Burešová, Matylda 2008 Jan Němec -Ski Academy
885415 Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Hrbáčková, Johana 2008 SKI SKOL
Kratochvílová, Anna 2008 FreeSki Academy Brno
Ličková, Běla 2008 SKI - BTL Kroměříž
885732 Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
Závodná, Viktorie 2008 SKI klub České Petrovice
Hrochová, Sára 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Kellnerová, Ema 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Malíková, Erika 2009 LK Olomouc

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
Franciszek, Burliga 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Chvátal, Petr 2001 SKI SKOL
Jakub, Maślak 2001 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770119 Ježek, Ondřej 2001 SKI Řetězárna
770129 Kotouček, Tomáš 2001 SK Rýchory Mladé Buky
770130 Křenek, Vojtěch 2001 SK Rýchory Mladé Buky
770509 Mráka, Tomáš 2001 LK Olomouc
770389 Walek, Josef 2001 skiklub usti n o
770616 Zítka, Petr 2001 SK Nové Město na Moravě
770485 Fiala, Dan 2002 HB SKI TEAM
Fischer , Ondřej 2002 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
900310 glatt, jan 2002 skiklub usti n o
Hájek, Ondřej 2002 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Hrbáč, David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770936 Chroustovský, Filip 2002 HB SKI TEAM
Jan, Kinal 2002 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Mazák, Jan 2002 SKI Klub Šumperk
Menc, Filip 2002 SKI klub Hluboká
Tlustoš, Pavel 2002 LVV Vysočina
Vokřál, Jan 2002 SKI SKOL
770617 Zítka, Jakub 2002 SK Nové Město na Moravě
770073 Ordáň, Petr 2003 SKIPO TEAM - Chvalčov
Šafář, Filip 2003 TJ TESLA Pardubice
770135 Šitina, Tomáš 2003 SK Rýchory Mladé Buky
Váňa, Zdeněk 2003 SKI - BTL Kroměříž
Voříšek, Lukáš 2003 SKI SKOL
Zavřel, Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko
Zeleny, Samuel Jan 2003 SKI SKOL
Černický, Jakub 2004 Ok Ski Pardubice
Černohous, Marek 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770310 Čukan, Richard 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Hauerland, Antonín 2004 Ski Centrum Odry
770120 Ježek, Filip 2004 SKI Řetězárna
Keznikl, Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec -Ski Academy
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
770518 Mráka, Jan 2004 LK Olomouc
Novotny, Eduard 2004 SKI SKOL
Petr, Lukáš 2004 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770398 Pola, Jonáš 2004 SkI TEAM Hrubá voda
772084 Stevens, Boris 2004 Snow Sports
Večeřa, Vojtěch 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Blaško, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Glatt , Matouš 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Gronych, Robin 2005 SKI Klub Šumperk
770771 Hajduček, Tomáš 2005 -
Hlavoň, Jakub 2005 SKP Kometa Brno
Hrdina, Filip 2005 FreeSki Academy Brno
Janecký, Samuel 2005 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770664 Jozl, David 2005 HB SKI TEAM
Jůza, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
770327 Kaděrka, Alfréd 2005 SKI Petříkov
Leon, Berendt 2005 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Novák, David 2005 SKI Klub Šumperk
770302 Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Polák, Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Procházka, Bořek 2005 TJ TESLA Pardubice
Skrušný, David 2005 SKP Kometa Brno
Sobotka, Tomáš 2005 SKP Kometa Brno
Tušl, Pavel 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
770193 Zvědělík, Ondřej 2005 SKG Vrbno pod Pradědem
Žák, Adam 2005 SKI Řetězárna
Antoni, Berendt 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Babor, Jakub 2006 SKI Klub Šumperk
770687 Barák, Jan 2006 HB Ski Team
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
Havlík, Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky
770301 Hrubý, Filip 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kellner, Jakub 2006 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Košťál, Jáchym 2006 SKI SKOL
Malec, Tomáš 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Malý, Jakub 2006 TJ TESLA Pardubice
Novotny, Josef 2006 SKI SKOL
Slavík, Vítek 2006 TJ TESLA Pardubice
Voříšek, Matyáš 2006 SKI SKOL
772063 Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran , Štěpán 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Beránek, Marek 2007 SKI TEAM Buková Hora
Beránková, Adéla 2007 SKI TEAM Buková Hora
Březina, Jiří 2007 SKI Klub Šumperk
Bříza, Josef 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Eichert, Marek 2007 Ski team Hrubá Voda
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
772355 Havlíček, Jiří 2007 SKI Řetězárna
Howley, Aleksander 2007 Klub Narciarski Wroclaw
Hroch, Matěj 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
770939 Jonáš, Kratochvíl 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec -Ski Academy
Korgol, Kajetan 2007 Klub Narciarski Wroclaw
770450 Morávek, Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770941 Pavel, Kopejtko 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Procházka, Přemek 2007 TJ TESLA Pardubice
Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
772085 Stevens, Beau 2007 Snow Sports
Šarapatka, Matyáš 2007 SKI SKOL
Švandrlík, Jáchym 2007 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Večeřa, Šimon 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Vlk, Dominik 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Zakopal, Vojtěch 2007 TJ TESLA Pardubice
770548 Zvědělík, Vojtěch 2007 SKG Vrbno pod Pradědem
Carda, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Gruna, Tadeáš 2008 TJ Sokol Němčičky
Marek, Patrik 2008 SKI klub České Petrovice
Písařík, Filip 2008 HB SKI TEAM
Sobotka, Dan 2008 SKP Kometa Brno
770751 Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Van Den Berg, Petr 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Vaverka, Jiří 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772065 Zápotočný, Aleš 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Bednář, Albert 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Beran , Antonín 2009 SKI KLUBU Ústí nad Orlicí
Cuthbert, Adam 2009 TJ Sokol Deštné v O.h.
Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
Howley, Kryspin 2009 Klub Narciarski Wroclaw
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
Krbeček, Adam 2009 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Menc, Dominik 2009 SKI klub Hluboká
772237 Morávek, Jáchym 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Polák, Oliver 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Vrábel, Václav 2009 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Žiška, Matěj 2009 SKI - BTL Kroměříž
772418 Kovář, Jakub 2012 Ski klub Ještěd, z. s.

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

 

Sponzoři 



pietro.png

 
04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg