Odpovědná osoba

NOVINKY

03.04.2018

přidány fotky z finále v Říčkách!

fotky jsou v galerii

16.03.2018

Startovní listiny Říčky

přidány startovky na finále !!

23.02.2018

Startovní listiny Čenkovice

 

Vloženy startovky na 5. závod v Čenkovicích

Poh2017

České Petrovice, Neděle 18. Únor 2018, 08:00

pořadatel: Ski klub České Petrovice
svah: České Petrovice
kontaktní osoba: Miroslav Baier (info@ceskepetrovice.com)
konečný termín přihlášek: 14.02.2018 23:59
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Bělehrádková, Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Steinhauserová, Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
885157 Stuchlová, Veronika 2002 Ski TEAM Hrubá Voda
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
Umlaufová, Markéta 2002 Lyžařský klub Nové Město nad Metují
885488 Žáková, Vendula 2002 SKI Řetězárna
Absolínová, Julie 2003 FreeSki Academy Brno
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
Kawczak, Matylda 2003 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Ševčíková, Nela 2003 SKI klub České Petrovice
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Ceglarska, Karolina 2004 ULKS Czarna Góra
Francová, Barbora 2004 FreeSki Academy Brno
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
Ježková, Emílie 2004 TJ Slavoj Teplice nad Metují
885950 Kumprechtová, Kateřina 2004 SK Nové Město na Moravě
Motak, Aleksandra 2004 ULKS Czarna Góra
885154 otipková, thaisa 2004 skvrbno
Otipková, Thaisa 2004 skvrbno
Otipková, Thaisa 2004 skvrbno
Pánková, Nela 2004 FreeSki Academy Brno
Coufalová, Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Geislerová, Anna 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
886013 Javůrková, Anna Lucie 2005 HB SKI TEAM
855605 Martínková, Darina 2005 SK MEZ Vsetín
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec - Ski Academy
885982 Vaňková, Karolína 2005 Jan Němec - Ski Academy
886124 Vaňková, Barbora 2005 SKI Řetězárna
Zápotočná, Eliška 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Cardová, Nikola 2006 FreeSki Academy Brno
Černohousová, Silvie 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec - Ski Academy
Jančová, Claudie 2006 FreeSki Academy Brno
Janečková, Michaela 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kohoutková, Amelie 2006 Ski klub Haná
Koryntová, Aneta 2006 Ok Ski Pardubice
885482 Krčková, Lucie 2006 SKP Kometa Brno
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
886233 Mlatečková, Daniela 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pánková, Sára 2006 FreeSki Academy Brno
886235 Rolečková, Marie 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Slováčková, Aneta 2006 FreeSki Academy Brno
Švandrlíková, Hana 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
Wachowiak, Krystyna 2006 ULKS Czarna Góra
886082 Zatloukalová, Kateřina 2006 LK Olomouc
Bryscejnová, Marieta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Glattová, Markéta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec - Ski Academy
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec - Ski Academy
886232 Krejčí, Beata 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Luxová, Veronika 2007 NORDICA SKI Zlín
885726 Tomšíková, Lucie 2007 SKI Dolní Benešov
885935 Váňová, Nicol 2007 Klub sp.lyžování BTL
885896 Wechslerová, Linda 2007 SKP Kometa Brno
885699 Anna, Kejíková 2008 Ski Klub Haná
885823 Banková, Ema 2008 Ski klub Šumperk
886012 Baráková, Ester 2008 HB SKI TEAM
Břízová, Anna 2008 Ski klub Ústí nad Orlicí
886154 Burešová, Matylda 2008 Jan Němec - Ski Academy
Čtvrtečková, Magdaléna 2008 Ok Ski Pardubice
Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Jánská, Adéla 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kratochvílová, Anna 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
885939 Melicharová, Lucie 2008 ST Victoria Brno
886246 Milotová, Marie 2008 Jan Němec - Ski Academy
Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
886123 Vaňková, Adéla 2008 SKI Řetězárna
Závodná, Viktorie 2008 SKI klub České Petrovice
Bahníková, Tereza 2009 Ok Ski Pardubice
886007 Galková, Ester 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kellnerová, Ema 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Kučerová, Anežka 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
886042 Melicharová, Klára 2009 ST Victoria Brno
Rosi, Ema 2009 SKI KLUB JUNIOR BRNO
886245 Burešová, Beáta 2010 Jan Němec - Ski Academy
Dobrovská, Eliška 2010 Ok Ski Pardubice
886239 Kejíková, Julie 2010 Ski Klub Haná
886231 Kratochvílová, Beata 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pantůčková, Antonie 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Slámková, Karolína 2010 SKIPO TEAM - Chvalčov
886006 Solarová, Eliška 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
886236 Švejdová, Karolína 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
886121 Vacková, Mia 2010 VSK VUT Brno
Závodná, Barbora 2010 SKI klub České Petrovice

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
770485 Fiala, Dan 2002 HB SKI TEAM
Hrbáč, David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Kawecki, Mikołaj 2002 ULKS Czarna Góra
Kinal, Jan 2002 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Nasiadko, Michał 2002 ULKS Czarna Góra
Vokřál, Jan 2002 SKI SKOL
Zítka, Jakub 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Ceglarski, Jakub 2003 ULKS Czarna Góra
Čtvrtečka, Jakub 2003 Ok Ski Pardubice
Hlaváček, Michal 2003 FreeSki Academy Brno
772494 Hrdina, Hugo 2003 Jan Němec - Ski Academy
Ivánek, Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří
Muzikář, David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Svoboda, Marian 2003 SKI klub České Petrovice
772009 Váňa, Zdeněk 2003 Klub sp.lyžování BTL
Zelený, Samuel Jan 2003 SKI SKOL
Zieliński, Michał 2003 ULKS Czarna Góra
Bedřich, Jan 2004 FreeSki Academy Brno
Černohous, Marek 2004 Ski klub Ústí nad Orlicí
Faust , Maksym 2004 Klub Narciarski Wrocław
772523 Hauerland, Antonín 2004 Ski race Odry
770120 Ježek, Filip 2004 SKI Řetězárna
Keznikl, Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec - Ski Academy
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
772157 Valenta, Vladimír 2004 SK MEZ Vsetín
Bahník, Ondřej 2005 Ok Ski Pardubice
Berendt, Leon 2005 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
772495 Camrda, Richard 2005 Jan Němec - Ski Academy
Čtvrtečka, Ondřej 2005 Ok Ski Pardubice
770771 Hajduček, Tomáš 2005 -
Hrdina, Filip 2005 FreeSki Academy Brno
Jůza, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
770553 Kejík, Martin 2005 Ski Klub Haná
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Polák, Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Starý, Martin 2005 Ok Ski Pardubice
Tušl , Pavel 2005 TJ Sokol Deštné v O.h.
770193 Zvědělík, Ondřej 2005 SKG Vrbno pod Pradědem
770665 Babor, Jakub 2006 Ski klub Šumperk
Bałys, Wojciech 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770687 Barák, Jan 2006 HB SKI TEAM
Berendt, Antoni 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
Burliga, Jan 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
772546 Friede, Jan 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Hrubý, Filip 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kellner, Jakub 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Munzar, Jakub 2006 Ok Ski Pardubice
Rousek, Lukáš 2006 Ok Ski Pardubice
Toman, Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770608 Žák, Adam 2006 SKI Řetězárna
Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran, Štěpán 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Bříza, Josef 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
772355 Havlíček, Jiří 2007 SKI Řetězárna
Hroch, Mateěj 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec - Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kwiatkowski, Filip 2007 ULKS Czarna Góra
Morávek, Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pantůček, Václav 2007 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770835 Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
770835 Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
770835 Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
770835 Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
770835 Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
Svoboda, Marcel 2007 SKI klub České Petrovice
Švandrlík, Jáchym 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
772489 Vlk, Dominik 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770548 Zvědělík, Vojtěch 2007 SKG Vrbno pod Pradědem
Carda, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Kawecki, Tomasz 2008 ULKS Czarna Góra
Kohoutek, Tomáš 2008 Ski klub Haná
Marek, Patrik 2008 SKI klub České Petrovice
772213 Martínek, Lukáš 2008 SK MEZ Vsetín
Navrátil, David 2008 LK Svinec
Sehnal, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
770992 Sobotka, Daniel 2008 SKP Kometa Brno
Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770929 Vacek, Ludvík 2008 VSK VUT Brno
772356 Viskupič, Juraj 2008 SKI Řetězárna
Zápotočný, Aleš 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran, Jaroslav 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran, Antonín 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
770940 Couthbert, Adam 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
772221 Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
772222 Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
Morávek, Jáchym 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772584 Zajíc, Matyáš 2009 SKP Kometa Brno
772564 Ženíšek, Ondřej 2009 Jan Němec - Ski Academy
Babor, Matěj 2010 Ski klub Šumperk
772496 Hořický, Martin 2010 Jan Němec - Ski Academy
Jůza, Daniel 2010 FreeSki Academy Brno
772486 Krejčí, Štěpán 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Říha, Jan 2010 FreeSki Academy Brno
772548 Solar, Matyáš 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
772533 Štěpánek, Matyáš 2010 LK Zlín
Toman, Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

Hlavní sponzor 

STEATIT

www.volaracing.cz

carr.jpgene.jpgvola.jpg


Sponzoři 

04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg