Odpovědná osoba

NOVINKY

03.04.2018

přidány fotky z finále v Říčkách!

fotky jsou v galerii

16.03.2018

Startovní listiny Říčky

přidány startovky na finále !!

23.02.2018

Startovní listiny Čenkovice

 

Vloženy startovky na 5. závod v Čenkovicích

Poh2017

Dolní Morava, Neděle 04. Únor 2018, 08:00

pořadatel: SKP Kometa Brno
svah: Dolní Morava, černá sjezdovka, spodní část
kontaktní osoba: Tomáš Brožek (tbrozek@email.cz)
konečný termín přihlášek: 01.02.2018 15:00
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Bělehrádková, Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
885387 Jozlová, Daniela 2002 HB SKI TEAM
Piknová, Barbora 2002
Steinhauserová, Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
885488 Žáková, Vendula 2002 SKI Řetězárna
Figurska, Oliwia 2003 ULKS Czarna Góra
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
Kawczak, Matylda 2003 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
886 963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
885059 Macková, Natálie 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Ševčíková, Nela 2003 SKI klub České Petrovice
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
886211 Balšínková, Elena 2004 SKI RACE ODRY
Ceglarska, Karolina 2004 ULKS Czarna Góra
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
Ježková, Emílie 2004 TJ Slavoj Teplice nad Metují
885230 Kotoučková, Klára 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Malcová, Natálie 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Rábová, Tereza 2004 Ski klub Ústí nad Orlicí
885 965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
Barabas, Iga 2005 ULKS Czarna Góra
Coufalová, Kateřina 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Figurska, Jagoda 2005 ULKS Czarna Góra
Geislerová, Anna 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Harvey, Dana 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
886013 Javůrková, Anna Lucie 2005 HB SKI TEAM
855605 Martínková, Darina 2005 SK MEZ Vsetín
Šemberová, Kristýna 2005 LK Broumov
885968 Urbánková, Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko
886124 Vaňková, Barbora 2005 SKI Řetězárna
Zápotočná, Eliška 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Cardová, Nikola 2006 FreeSki Academy Brno
Černohousová, Silvie 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Galvasová, Anna 2006 Ski klub Victoria Brno
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec - Ski Academy
Jančová, Claudie 2006 FreeSki Academy Brno
Janečková, Michaela 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
Kohoutková, Amelie 2006 Ski klub Haná
885407 Kolářová, Magdaléna 2006 SKI Petříkov
886 957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
Koryntová, Aneta 2006 Ok Ski Pardubice
885482 Krčková, Lucie 2006 SKP Kometa Brno
885543 Kudělásková, katrin 2006 SKP Kometa Brno
886153 Kuncová, Alena 2006 HB SKI TEAM
Melounová, Eliška 2006 Ski Klub Hluboká
886233 Mlatečková, Daniela 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Očkayová, Lucie 2006 Ski klub Victoria Brno
Pánková, Sára 2006 FreeSki Academy Brno
Pinková, Klára 2006 Ski klub Victoria Brno
Polášková, Adéla 2006 Nordica ski Zlín
885547 Policarová, Monika 2006 HB SKI TEAM
886235 Rolečková, Marie 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Slováčková, Aneta 2006 FreeSki Academy Brno
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Švandrlíková, Hana 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vlachová, Viktorie 2006 Ski klub Victoria Brno
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
Wachowiak, Krystyna 2006 ULKS Czarna Góra
886082 Zatloukalová, Kateřina 2006 LK Olomouc
Adámková, Vendula 2007 Ski klub Victoria Brno
Bryscejnová, Marieta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Cimmerová, Alena 2007 Ski klub Victoria Brno
Glattová, Markéta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
885691 Hobzová, Emma 2007 Nordica Ski Zlín
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec - Ski Academy
886296 Klimková, Viola 2007 LK Olomouc
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec - Ski Academy
Kopecká, Ester 2007 Ski klub Victoria Brno
886232 Krejčí, Beata 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Luxová, Veronika 2007 NORDICA SKI Zlín
Orlíková, Adriana 2007 Lyžařský klub Svinec z.s.
Švihálková, Tereza 2007 Ski klub Victoria Brno
885726 Tomšíková, Lucie 2007 SKI Dolní Benešov
885935 Váňová, Nicol 2007 Klub sp.lyžování BTL
8886295 Vysloužilová, Eliška 2007 LK Olomouc
885896 Wechslerová, Linda 2007 SKP Kometa Brno
Zaczyk, Alicja 2007 Klub Narciarski Wrocław
885823 Banková, Ema 2008 Ski klub Šumperk
886012 Baráková, Ester 2008 HB SKI TEAM
Břízová, Anna 2008 Ski klub Ústí nad Orlicí
886154 Burešová, Matylda 2008 Jan Němec - Ski Academy
Čermáková, Lucie 2008 Ski klub Victoria Brno
Čtvrtečková, Magdalena 2008 Ok Ski Pardubice
Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Jánská, Adéla 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kratochvílová, Anna 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
Matoušková, Eliška 2008 HB SKI TEAM
886246 Milotová, Marie 2008 Jan Němec - Ski Academy
Ptáčková, Markéta 2008 SK NMNM
Rutterová, Karolína 2008 Lyžařský klub Svinec z.s.
Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
Urbaniak, Zuzanna 2008 ULKS Czarna Góra
886123 Vaňková, Adéla 2008 SKI Řetězárna
Závodná, Viktorie 2008 SKI klub České Petrovice
886007 Galková, Ester 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kellnerová, Ema 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Klocová, Magdaléna 2009 HB SKI TEAM
Konopáčová, Mia 2009 Lyžařský klub Svinec z.s.
Kučerová, Anežka 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kyánková, Natálie 2009 Ski klub Victoria Brno
885737 malíková, Erika 2009 LK Olomouc
886003 Mičková, Kristýna 2009 Lyžařský klub Svinec z.s.
Morávková, Ella 2009 Lyžařský klub Svinec z.s.
886195 Paiger, Johanka Mia 2009 Lyžařský klub Svinec z.s.
Polášková, Karolína 2009 Nordica ski Zlín
885749 Policarová, Anna 2009 HB SKI TEAM
886245 Burešová, Beáta 2010 Jan Němec - Ski Academy
Jánská, Emilly 2010 TJ Slavoj Teplice nad Metují
886231 Kratochvílová, Beata 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
886068 Nakládalová, Iva 2010 Ski Bílá
886005 Seifertová, Marika 2010 Lyžařský klub Svinec z.s.
886004 Seifertová, Gita 2010 Lyžařský klub Svinec z.s.
Slámková, Karolína 2010 SKIPO TEAM - Chvalčov
886236 Švejdová, Karolína 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
886121 Vacková, Mia 2010 VSK VUT Brno
886297 Malíková, Helena 2011 LK Olomouc

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
770485 Fiala, Dan 2002 HB SKI TEAM
Hrbáč, David 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
770936 Chroustovský, Filip 2002 HB SKI TEAM
Kawecki, Mikołaj 2002 ULKS Czarna Góra
Kinal, Jan 2002 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
220702 Kolář, Matrin 2002 SKI Petříkov
Nasiadko, Michał 2002 ULKS Czarna Góra
Rysz, Miłosz 2002 Klub Narciarski Wrocław
Tlustoš, Pavel 2002 LVV Vysočina
Zaczyk, Jakub 2002 Klub Narciarski Wrocław
Zítka, Jakub 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Ceglarski, Jakub 2003 ULKS Czarna Góra
Čtvrtečka, Jakub 2003 Ok Ski Pardubice
Hlaváček, Michal 2003 FreeSki Academy Brno
Mateusz, Szczepaniak 2003 Klub Narciarski Wrocław
Sadkowski, Aleksander 2003 Klub Narciarski Wrocław
Svoboda, Marian 2003 SKI klub České Petrovice
Šafář, Filip 2003 TJ TESLA Pardubice
770135 Šitina, Tomáš 2003 SK Rýchory Mladé Buky
772009 Váňa, Zdeněk 2003 Klub sp.lyžování BTL
Zavřel, Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko
Zieliński, Michał 2003 ULKS Czarna Góra
Bedřich, Jan 2004 FreeSki Academy Brno
Bořek , Adam 2004 Ok Ski Pardubice
770308 Čukan, Richard 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Faust, Maksym 2004 Klub Narciarski Wrocław
772523 Hauerland, Antonín 2004 Ski race Odry
Havlík, Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko
770120 Ježek, Filip 2004 SKI Řetězárna
Keznikl, Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Maj, Jakub 2004 Klub Narciarski Wrocław
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
770308 Maxa, Denis 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
770306 Pirožek, Vojtěch 2004 SK Rýchory Mladé Buky
770398 Pola, Jonáš 2004 SkI TEAM Hrubá voda
Trembecki, Tymoteusz 2004 Klub Narciarski Wrocław
772157 Valenta, Vladimír 2004 SK MEZ Vsetín
Večeřa, Vojtěch 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Bahník, Ondřej 2005 Ok Ski Pardubice
Čtvrtečka, Ondřej 2005 Ok Ski Pardubice
Gurecký, Jakub 2005 LK ZLÍN
770771 Hajduček, Tomáš 2005 -
Hrdina, Filip 2005 FreeSki Academy Brno
770664 Jozl, David 2005 HB SKI TEAM
Jůza, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
770327 Kaděrka, Alfréd 2005 SKI Petříkov
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pavlas, Sebastian 2005 Záhrobský racing
Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Pordzik, Maksymilian 2005 Klub Narciarski Wrocław
Starý, Martin 2005 Ok Ski Pardubice
770608 Žák, Adam 2005 SKI Řetězárna
770665 Babor, Jakub 2006 Ski klub Šumperk
770687 Barák, Jan 2006 HB SKI TEAM
Berendt, Leon 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Berendt, Antoni 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
Burliga, Jan 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
772546 Friede, Jan 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Hrubý, Filip 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kellner, Jakub 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Komárek, Adam 2006 Ski klub Victoria Brno
Kovář, Stanislav 2006 Ski klub Victoria Brno
Malec, Tomáš 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Munzar, Jakub 2006 Ok Ski Pardubice
Novotný, Vilém 2006 Nordica Ski Zlín
Rousek, Lukáš 2006 Ok Ski Pardubice
Slavík, Vítek 2006 TJ TESLA Pardubice
Šimonek, Martin 2006 Ski klub Victoria Brno
Toman, Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran, Štěpán 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Bříza, Josef 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Dlouhý, Šimon 2007 Ski klub Victoria Brno
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
772355 Havlíček, Jiří 2007 SKI Řetězárna
Hořák, Martin 2007 NORDICA SKI ZLÍN
Howley, Aleksander 2007 Klub Narciarski Wroclaw
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec - Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Korgol, Kajetan 2007 Klub Narciarski Wroclaw
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kwiatkowski, Filip 2007 ULKS Czarna Góra
Łukaszewski, Paweł 2007 ULKS Czarna Góra
Mádle, Ondřej 2007 LK Broumov
Morávek, Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772105 Nakládal, Josef 2007 Ski Bílá
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770835 Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
Svoboda, Miloš 2007 Ski klub Victoria Brno
Svoboda, Marcel 2007 SKI klub České Petrovice
Šarapatka, Matyáš 2007 SKI SKOL
Šeliga, Teodor 2007 Ski klub Victoria Brno
Švandrlík, Jáchym 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Večeřa, Šimon 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772489 Vlk, Dominik 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Zakopal, Vojtěch 2007 TJ TESLA Pardubice
770840 Bitta, Adam 2008 Ski Dolni Benesov
Carda, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Gross, Matyáš 2008 Ski klub Victoria Brno
Gurecký, Jan 2008 LK ZLÍN
Kawecki, Tomasz 2008 ULKS Czarna Góra
Kohoutek, Tomáš 2008 Ski klub Haná
Marek, Patrik 2008 SKI klub České Petrovice
Navrátil, David 2008 LK Svinec
Písařík, Filip 2008 HB SKI TEAM
770992 Sobotka, Daniel 2008 SKP Kometa Brno
Šimonek, Jan 2008 Ski klub Victoria Brno
Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770929 Vacek, Ludvík 2008 VSK VUT Brno
Vaverka, Jiří 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772231 Večerek, Tobias Jan 2008 Ski Bílá
772231 Večerek, Tobias Jan 2008 Ski Bílá
772356 Viskupič, Juraj 2008 SKI Řetězárna
Zápotočný, Aleš 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Ziobro, Jakub 2008 ULKS Czarna Góra
Beran, Antonín 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Beran, Jaroslav 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Cimmer, František 2009 Ski klub Victoria Brno
770940 Couthbert, Adam 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
Friml, Jan 2009 Ski klub Victoria Brno
772221 Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
772222 Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
Howley, Kryspin 2009 Klub Narciarski Wroclaw
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
Ježek, Kryštof Josef 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Morávek, Jáchym 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772 186 Poslušný, Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko
Voslář, Daniel 2009 Ski klub Victoria Brno
772584 Zajíc, Matyáš 2009 SKP Kometa Brno
772564 Ženíšek, Ondřej 2009 Jan Němec - Ski Academy
Babor, Matěj 2010 Ski klub Šumperk
772496 Hořický, Martin 2010 Jan Němec - Ski Academy
Kovář, Matěj 2010 Ski klub Victoria Brno
772486 Krejčí, Štěpán 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Očkay, David 2010 Ski klub Victoria Brno
Říha, Jan 2010 FreeSki Academy Brno
Svoboda, Vít 2010 Ski klub Victoria Brno
772488 Štancl, Roman 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Toman, Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Kovář, Jakub 2012 ski klub Ještěd

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

Hlavní sponzor 

STEATIT

www.volaracing.cz

carr.jpgene.jpgvola.jpg


Sponzoři 

04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg