Odpovědná osoba

NOVINKY

17.02.2018

Startovní listiny Č.Petrovice

přidány startovky do Petrovic

10.02.2018

Galerie fotek z Dolní Moravy

V galerii je galerie :-) fotek od Aleše z Dolní Moravy!!

09.02.2018

Startovní listiny Deštné

vloženy startovní listiny na 3. závod v Deštném

Poh2017

Deštné v Orlických horách, Neděle 11. Únor 2018, 08:00

pořadatel: TJ Sokol Deštné
svah: Závodní sjezdovka, snížený start
kontaktní osoba: Lukáš Novák (lukas.novak@brown-field.cz)
konečný termín přihlášek: 08.02.2018 15:00
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Bělehrádková, Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Beránková, Adéla 2002 SKI TEAM Buková Hora
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
Umlaufova, Marketa 2002 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.
Daňková, Zuzana 2003 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
Kawczak, Matylda 2003 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Kolbe, Andrea 2003 TJ Sokol Deštné v O.h.
886963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
Kostalova, Vanda 2003 SKI SKOL
885059 Macková, Natálie 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Ševčíková, Nela 2003 SKI klub České Petrovice
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Ceglarska, Karolina 2004 ULKS Czarna Góra
Francová, Barbora 2004 FreeSki Academy Brno
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
Ježková, Emílie 2004 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Motak, Aleksandra 2004 ULKS Czarna Góra
885154 Otipková, Thaisa 2004 SKG Vrbno pod Pradědem
Pánková, Sára 2004 FreeSki Academy Brno
Pešavová, Anna 2004 TJ TESLA Pardubice
Rejchrtová, Eliška 2004 Ok Ski Pardubice
885965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
Geislerová, Anna 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec - Ski Academy
885968 Urbánková, Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko
885982 Vaňková, Karolína 2005 Jan Němec - Ski Academy
Zápotočná, Eliška 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Cardová, Nikola 2006 FreeSki Academy Brno
Černohousová, Silvie 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Daňková, Martina 2006 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.
Ferenčíková, Nela 2006 TJ TESLA Pardubice
Frimlová, Anna 2006 TJ TESLA Pardubice
Galvasová, Anna 2006 Ski klub Victoria Brno
Hackerová, Anna 2006 TJ TESLA Pardubice
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec - Ski Academy
Jančová, Claudia 2006 FreeSki Academy Brno
Janečková, Michaela 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
886957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
Koryntová, Aneta 2006 Ok Ski Pardubice
885482 Krčková, Lucie 2006 SKP Kometa Brno
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
886153 Kuncová, Alena 2006 HB SKI TEAM
Melounová, Eliška 2006 SKI klub Hluboká
886233 Mlatečková, Daniela 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Očkayová, Lucie 2006 Ski klub Victoria Brno
Piątkowska, Milena 2006 ULKS Czarna Góra
Polášková, Adéla 2006 Nordica ski Zlín
885547 Policarová, Monika 2006 HB SKI TEAM
886235 Rolečková, Marie 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Slováčková, Aneta 2006 FreeSki Academy Brno
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Švandrlíková, Hana 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vlachová, Viktorie 2006 Ski klub Victoria Brno
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
Wachowiak, Krystyna 2006 ULKS Czarna Góra
Adámková, Vendula 2007 Ski klub Victoria Brno
Bryscejnová, Marieta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Cimmerova, Alena 2007 Ski klub Victoria Brno
Glattová, Markéta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Hlavatá, Adéla 2007 TJ TESLA Pardubice
Hlavatá, Šárka 2007 TJ TESLA Pardubice
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec - Ski Academy
885518 Chalupová, Anna 2007 TJ Slovan Pec pod Sněžkou
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec - Ski Academy
Kopecká, Ester 2007 Ski klub Victoria Brno
886232 Krejčí, Beata 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Luxová, Veronika 2007 NORDICA SKI Zlín
Petrová, Klára 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Porkertová, Klára 2007 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.
Švihálková, Terezie 2007 Ski klub Victoria Brno
885935 Váňová, Nicol 2007 Klub sp.lyžování BTL
885896 Wechslerová, Linda 2007 SKP Kometa Brno
885823 Banková, Ema 2008 Ski klub Šumperk
Břízová, Anna 2008 Ski klub Ústí nad Orlicí
886154 Burešová, Matylda 2008 Jan Němec - Ski Academy
Čtvrtečková, Magdaléna 2008 Ok Ski Pardubice
Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Jánská, Adéla 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kratochvílová, Anna 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
886340 Matoušková, Eliška 2008 HB SKI TEAM
Milerski, Klaudie 2008 SKI SKOL
886246 Milotová, Marie 2008 Jan Němec - Ski Academy
Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
Urbaniak, Zuzanna 2008 ULKS Czarna Góra
Bláhová, Tereza 2009 Ok Ski Pardubice
886007 Galková, Ester 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
Joštová, Zuzana 2009 TJ TESLA Pardubice
Kellnerová, Ema 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Krátká, Tina 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kučerová, Anežka 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kyánková, Natálka 2009 Ski klub Victoria Brno
Polášková, Karolína 2009 Nordica ski Zlín
885749 Policarová, Anna 2009 HB SKI TEAM
885928 Bohánská, Vanesa 2010 SKI TEAM LIBEREC
886245 Burešová, Beáta 2010 Jan Němec - Ski Academy
Jánská, Emilly 2010 TJ Slavoj Teplice nad Metují
886231 Kratochvílová, Beata 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Slámková, Karolína 2010 SKIPO TEAM - Chvalčov
886006 Solarová, Eliška 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Porkertová, Stanislava 2011 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
770485 Fiala, Dan 2002 HB SKI TEAM
770936 Chroustovský, Filip 2002 HB SKI TEAM
Kawecki, Mikołaj 2002 ULKS Czarna Góra
Kinal, Jan 2002 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Nasiadko, Michał 2002 ULKS Czarna Góra
Rysz, Miłosz 2002 Klub Narciarski Wrocław
Tlustoš, Pavel 2002 LVV Vysočina
Vokral, Jan 2002 SKI SKOL
Zaczyk, Jakub 2002 Klub Narciarski Wrocław
Ceglarski, Jakub 2003 ULKS Czarna Góra
Čtvrtečka, Jakub 2003 Ok Ski Pardubice
Hlaváček, Michal 2003 FreeSki Academy Brno
772494 Hrdina, Hugo 2003 Jan Němec - Ski Academy
Ivánek, Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří
Kosař, Aleš 2003 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.
Piątkowski, Przemysław 2003 ULKS Czarna Góra
Sadkowski, Aleksander 2003 Klub Narciarski Wrocław
Svoboda, Marian 2003 SKI klub České Petrovice
Szczepaniak, Mateusz 2003 Klub Narciarski Wrocław
Šafář, Filip 2003 TJ TESLA Pardubice
772009 Váňa, Zdeněk 2003 Klub sp.lyžování BTL
Zieliński, Michał 2003 ULKS Czarna Góra
Bedřich, Jan 2004 FreeSki Academy Brno
Černohous, Marek 2004 Ski klub Ústí nad Orlicí
Faust, Maksym 2004 Klub Narciarski Wrocław
Havlík, Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko
770120 Ježek, Filip 2004 SKI Řetězárna
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec - Ski Academy
Maj, Jakub 2004 Klub Narciarski Wrocław
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
772157 Valenta, Vladimír 2004 SK MEZ Vsetín
Bahník, Ondřej 2005 Ok Ski Pardubice
Berendt, Leon 2005 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
772495 Camrda, Richard 2005 Jan Němec - Ski Academy
Glatt, Matouš 2005 Ski klub Ústí nad Orlicí
Hrdina, Filip 2005 FreeSki Academy Brno
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Procházka, Bořek 2005 TJ TESLA Pardubice
Starý, Martin 2005 Ok Ski Pardubice
770193 Zvědělík, Ondřej 2005 SKG Vrbno pod Pradědem
770665 Babor, Jakub 2006 Ski klub Šumperk
Berendt, Antoni 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Bláha, Daniel 2006 Ok Ski Pardubice
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
772546 Friede, Jan 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Hrubý, Filip 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kellner, Jakub 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Komárek, Adam 2006 Ski klub Victoria Brno
Kostal, Jachym 2006 SKI SKOL
Kovář, Standa 2006 Ski klub Victoria Brno
Malec, Tomáš 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Munzar, Jakub 2006 Ok Ski Pardubice
Novotny, Josef 2006 SKI SKOL
Rousek, Lukáš 2006 Ok Ski Pardubice
Slavík, Vítek 2006 TJ TESLA Pardubice
Šimonek, Martin 2006 Ski klub Victoria Brno
Toman, Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Bajer, Marek 2007 Ski klub Victoria Brno
Bartoš, Pavel 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran, Štěpán 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Beránek, Marek 2007 SKI TEAM Buková Hora
Bříza, Josef 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Dlouhý, Šimon 2007 Ski klub Victoria Brno
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
772355 Havlíček, Jiří 2007 SKI Řetězárna
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec - Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kwiatkowski, Filip 2007 ULKS Czarna Góra
Łukaszewski, Paweł 2007 ULKS Czarna Góra
Morávek, Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Procházka, Přemek 2007 TJ TESLA Pardubice
Sarapatka, Matyas 2007 SKI SKOL
770835 Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
Svoboda, Marcel 2007 SKI klub České Petrovice
Svoboda, Miloš 2007 Ski klub Victoria Brno
Švandrlík, Jáchym 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Táborský, Martin 2007 TJ TESLA Pardubice
772489 Vlk, Dominik 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Zakopal, Vojtěch 2007 TJ TESLA Pardubice
770548 Zvědělík, Vojtěch 2007 SKG Vrbno pod Pradědem
Bartoš, Jan 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Carda, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Gross, Matyáš 2008 Ski klub Victoria Brno
Jirman, David 2008 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.
Kawecki, Tomasz 2008 ULKS Czarna Góra
Marek, Patrik 2008 SKI klub České Petrovice
Navrátil, David 2008 LK Svinec
Panocha, Adam 2008 TJ TESLA Pardubice
772599 Písařík, Filip 2008 HB SKI TEAM
Sehnal, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Sobotka, Daniel 2008 SKP Kometa Brno
Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Vaverka, Jiří 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772356 Viskupič, Juraj 2008 SKI Řetězárna
Zápotočný, Aleš 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Ziobro, Jakub 2008 ULKS Czarna Góra
Beran, Antonín 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Cimmer, František 2009 Ski klub Victoria Brno
770940 Couthbert, Adam 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
Friml, Jan 2009 Ski klub Victoria Brno
772221 Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
772222 Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
Malý, Vojtech 2009 SKI SKOL
Morávek, Jáchym 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772186 Poslušný, Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko
Voslář, Daniel 2009 Ski klub Victoria Brno
772564 Ženíšek, Ondřej 2009 Jan Němec - Ski Academy
Brabec, František 2010 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772496 Hořický, Martin 2010 Jan Němec - Ski Academy
Juhos, Sebastian 2010 Ski klub Victoria Brno
772486 Krejčí, Štěpán 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Říha, Jan 2010 FreeSki Academy Brno
772548 Solar, Matyáš 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
772488 Štancl, Roman 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Toman, Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Jirman, Jakub 2011 Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s.

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

Hlavní sponzor 

STEATIT

www.volaracing.cz

carr.jpgene.jpgvola.jpg


Sponzoři 

04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg