Odpovědná osoba

NOVINKY

03.04.2018

přidány fotky z finále v Říčkách!

fotky jsou v galerii

16.03.2018

Startovní listiny Říčky

přidány startovky na finále !!

23.02.2018

Startovní listiny Čenkovice

 

Vloženy startovky na 5. závod v Čenkovicích

Poh2017

Říčky v Orlických horách, Neděle 18. Březen 2018, 08:00

pořadatel: Ski klub Ústí nad Orlicí
svah: Slalomka
kontaktní osoba: Ondřej Kalousek (klub@skiricky.cz)
konečný termín přihlášek: 15.03.2018 15:00
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Bělehrádková, Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Beránková, Adéla 2002 SKI TEAM Buková Hora
Krčálová, Hanka 2002 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Steinhauserová, Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
Umlaufová, Markéta 2002 Lyžařský klub Nové Město nad Metují
Absolínová, Julie 2003 FreeSki Academy Brno
Kawczak, Matylda 2003 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
886963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
Košťálová, Vanda 2003 SKI SKOL
Marková, Adéla 2003 FreeSki Academy Brno
Myšková, Natálie 2003 LOKO TRUTNOV
Ševčíková, Nela 2003 SKI klub České Petrovice
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
886211 Balšínková, Elena 2004 SKI RACE ODRY
Ceglarska, Karolina 2004 ULKS Czarna Góra
Fischer, Barbora 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Francová, Barbora 2004 FreeSki Academy Brno
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
Ježková, Emílie 2004 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Malcová, Natálie 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Pešavová, Anna 2004 TJ TESLA Pardubice
885965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
Flousková, Barbora 2005 LK Broumov
Geislerová, Anna 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Harvey, Dana 2005 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Hrbáčková, Tereza 2005 SKI SKOL
886013 Javůrková, Anna Lucie 2005 HB SKI TEAM
Lamošová, Karolína 2005 Ski klub Ústí nad Orlicí
Smoláková, Emilie 2005 Ski klub Ústí nad Orlicí
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec - Ski Academy
Šemberová, Kristýna 2005 LK Broumov
885968 Urbánková, Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko
886124 Vaňková, Barbora 2005 SKI Řetězárna
Zápotočná, Eliška 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Cardová, Nikola 2006 FreeSki Academy Brno
Černohousová, Silvie 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Ferenčíková, Nela 2006 TJ TESLA Pardubice
Frimlová, Anna 2006 TJ TESLA Pardubice
Galvasová, Anna 2006 Ski klub Victoria Brno
Hackerová, Anna 2006 TJ TESLA Pardubice
Hejduková , Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec - Ski Academy
Janečková, Michaela 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
886957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
Koryntová, Aneta 2006 Ok Ski Pardubice
885482 Krčková, Lucie 2006 SKP Kometa Brno
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
886153 Kuncová, Alena 2006 HB SKI TEAM
886233 Mlatečková, Daniela 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pánková, Sára 2006 FreeSki Academy Brno
Peterková, Linda 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Peterková, Lucie 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
886235 Rolečková, Marie 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Slováčková, Aneta 2006 FreeSki Academy Brno
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Švandrlíková, Hana 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
Bryscejnová, Marieta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Flousková, Gabriela 2007 LK Broumov
Glattová, Markéta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Hlavatá, Adéla 2007 TJ TESLA Pardubice
Hlavatá, Šárka 2007 TJ TESLA Pardubice
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec - Ski Academy
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec - Ski Academy
886232 Krejčí, Beata 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Luxová, Veronika 2007 NORDICA SKI Zlín
Málková, Karolína 2007 SKI Klub Hlinsko
Petrová, Klára 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
885726 Tomšíková, Lucie 2007 SKI Dolní Benešov
885935 Váňová, Nicol 2007 Klub sp.lyžování BTL
885896 Wechslerová, Linda 2007 SKP Kometa Brno
885823 Banková, Ema 2008 Ski klub Šumperk
886012 Baráková, Ester 2008 HB SKI TEAM
Břízová, Anna 2008 Ski klub Ústí nad Orlicí
886154 Burešová, Matylda 2008 Jan Němec - Ski Academy
Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Hrbáčková, Johana 2008 SKI SKOL
Kratochvílová, Anna 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
886340 Matoušková, Eliška 2008 HB SKI TEAM
885939 Melicharová, Lucie 2008 ST Victoria Brno
Milerski, Klaudie 2008 SKI SKOL
886246 Milotová, Marie 2008 Jan Němec - Ski Academy
Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
Šťastná, Daniela Anna 2008 FreeSki Academy Brno
885967 Urbánková, Vanesa 2008 SKI Klub Hlinsko
886123 Vaňková, Adéla 2008 SKI Řetězárna
Závodná, Viktorie 2008 SKI klub České Petrovice
886007 Galková, Ester 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
Hrochová, Sára 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Joštová, Zuzana 2009 TJ TESLA Pardubice
Kellnerová, Ema 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Krátká, Tina 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kučerová, Anežka 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
886042 Melicharová, Klára 2009 ST Victoria Brno
Vojáčková, Tereza 2009 SKI klub České Petrovice
Vondráčková, Ella 2009 HB SKI TEAM
886245 Burešová, Beáta 2010 Jan Němec - Ski Academy
Dobrovská, Eliška 2010 Ok Ski Pardubice
Králová, Linda 2010 SKI klub České Petrovice
886231 Kratochvílová, Beata 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Slámková, Karolína 2010 SKIPO TEAM - Chvalčov
886236 Švejdová, Karolína 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Závodná, Barbora 2010 SKI klub České Petrovice

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
770485 Fiala, Dan 2002 HB SKI TEAM
Fischer, Ondřej 2002 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Hájek, Ondřej 2002 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Kawecki, Mikołaj 2002 ULKS Czarna Góra
Kinal, Jan 2002 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Nasiadko, Michał 2002 ULKS Czarna Góra
Tlustoš, Pavel 2002 LVV Vysočina
Vokřál, Jan 2002 SKI SKOL
Ceglarski, Jakub 2003 ULKS Czarna Góra
Čtvrtečka, Jakub 2003 Ok Ski Pardubice
Hlaváček, Michal 2003 FreeSki Academy Brno
772494 Hrdina, Hugo 2003 Jan Němec - Ski Academy
Ivánek, Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří
Svoboda, Marian 2003 SKI klub České Petrovice
Šafář, Filip 2003 TJ TESLA Pardubice
Voříšek, Lukáš 2003 SKI SKOL
Zavřel, Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko
Zieliński, Michał 2003 ULKS Czarna Góra
Bedřich, Jan 2004 FreeSki Academy Brno
Černohous, Marek 2004 Ski klub Ústí nad Orlicí
772523 Hauerland, Antonín 2004 Ski race Odry
Havlík, Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko
770120 Ježek, Filip 2004 SKI Řetězárna
Keznikl, Tobiáš 2004 SKI KLUB JUNIOR BRNO
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec - Ski Academy
770019 Kremláček, Pavel 2004 SK SKI Třebíč
Mádle, Kryštof 2004 LK Broumov
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
Novotný, Eduard 2004 SKI SKOL
Petr, Lukáš 2004 Ski klub Ústí nad Orlicí
772157 Valenta, Vladimír 2004 Sk Mez Vsetín
Večeřa, Vojtěch 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Bahník, Ondřej 2005 Ok Ski Pardubice
Berendt, Leon 2005 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Berendt, Leon 2005 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Blaško, Samuel 2005 Ski klub Ústí nad Orlicí
772495 Camrda, Richard 2005 Jan Němec - Ski Academy
Čtvrtečka, Ondřej 2005 Ok Ski Pardubice
770771 Hajduček, Tomáš 2005 -
Hrdina, Filip 2005 FreeSki Academy Brno
Janecký, Samuel 2005 Ski klub Ústí nad Orlicí
770664 Jozl, David 2005 HB SKI TEAM
Jůza, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
Komárek, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
Málek, Vojtěch 2005 SKI Klub Hlinsko
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Polák, Ondřej 2005 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Procházka, Bořek 2005 TJ TESLA Pardubice
770193 Zvědělík, Ondřej 2005 SKG Vrbno pod Pradědem
770665 Babor, Jakub 2006 Ski klub Šumperk
770687 Barák, Jan 2006 HB SKI TEAM
Berendt, Antoni 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
Burliga, Jan 2006 UKN ŻEREB SKI ACADEMY
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
772546 Friede, Jan 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Hrubý, Filip 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kellner, Jakub 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Košťál, Jáchym 2006 SKI SKOL
Kovář, Stanislav 2006 Ski klub Victoria Brno
Malec, Tomáš 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Malý, Jakub 2006 TJ TESLA Pardubice
Munzar, Jakub 2006 Ok Ski Pardubice
Novotný, Josef 2006 SKI SKOL
Rousek, Lukáš 2006 Ok Ski Pardubice
Rousek, Lukáš 2006 Ok Ski Pardubice
Slavík, Vítek 2006 TJ TESLA Pardubice
Toman, Jakub 2006 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Voříšek, Matyáš 2006 SKI SKOL
Bartoš, Pavel 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran, Štěpán 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
beránek, marek 2007 SKI TEAM Buková Hora
Bříza, Josef 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
772355 Havlíček, Jiří 2007 SKI Řetězárna
Hroch, Matěj 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec - Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kwiatkowski, Filip 2007 ULKS Czarna Góra
Mádle, Ondřej 2007 LK Broumov
Morávek, Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Procházka, Přemek 2007 TJ TESLA Pardubice
Svoboda, Marcel 2007 SKI klub České Petrovice
Šarapatka, Matyáš 2007 SKI SKOL
Švandrlík, Jáchym 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Táborský, Martin 2007 TJ TESLA Pardubice
Večeřa, Šimon 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772489 Vlk, Dominik 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vojáček, Josef 2007 SKI klub České Petrovice
Zakopal, Vojtěch 2007 TJ TESLA Pardubice
770548 Zvědělík, Vojtěch 2007 SKG Vrbno pod Pradědem
Bartoš, Jan 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Carda, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Gruna, Tadeáš 2008
Marek, Patrik 2008 SKI klub České Petrovice
Navrátil, David 2008 LK Svinec
Panocha, Adam 2008 TJ TESLA Pardubice
772599 Písařík, Filip 2008 HB SKI TEAM
Sehnal, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
770992 Sobotka, Daniel 2008 SKP Kometa Brno
Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Vandenberg, Petr 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Vaverka, Jiří 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772356 Viskupič, Juraj 2008 SKI Řetězárna
Zápotočný, Aleš 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran, Antonín 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Beran, Jaroslav 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770940 Couthbert, Adam 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
Friml, Jan 2009 Ski klub Victoria Brno
772221 Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
772222 Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
Malý, Vojtěch 2009 SKI SKOL
Morávek, Jáchym 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772186 Poslušný, Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko
Vojáček, Tomáš 2009 SKI klub České Petrovice
772564 Ženíšek, Ondřej 2009 Jan Němec - Ski Academy
772496 Hořický, Martin 2010 Jan Němec - Ski Academy
Kovář, Matěj 2010 Ski klub Victoria Brno
772486 Krejčí, Štěpán 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Krejčíř , Pavel 2010 TJ Sokol Deštné v O.h.
Říha, Jan 2010 FreeSki Academy Brno
772488 Štancl, Roman 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Toman, Matyáš 2010 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Gruna, Matěj 2013

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

Hlavní sponzor 

STEATIT

www.volaracing.cz

carr.jpgene.jpgvola.jpg


Sponzoři 

04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg