Odpovědná osoba

NOVINKY

17.02.2018

Startovní listiny Č.Petrovice

přidány startovky do Petrovic

10.02.2018

Galerie fotek z Dolní Moravy

V galerii je galerie :-) fotek od Aleše z Dolní Moravy!!

09.02.2018

Startovní listiny Deštné

vloženy startovní listiny na 3. závod v Deštném

Poh2017

Ski resort Buková hora, Neděle 07. Leden 2018, 08:00

pořadatel: Skipark Červená Voda s.r.o.
svah: Svitavská sjezdovka
kontaktní osoba: Pavel Procházka (pavel.prochazka@skibukovka.cz)
konečný termín přihlášek: 04.01.2018 21:00
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Bělehrádková, Lea 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Beránková, Adéla 2002 SKI TEAM Buková Hora
Bílá, Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří
885387 Jozlová, Daniela 2002 HB SKI TEAM
Krčálová, Hanka 2002 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Steinhauserová, Valentina 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
Umlaufová, Markéta 2002 Lyžařský klub Nové Město nad Metují
885488 Žáková, Vendula 2002 SKI Řetězárna
Hamplová, Kamila 2003 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
886963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
Košťálová, Vanda 2003 SKI SKOL
265011 Křenková, Nicola 2003 Ski Team Olomouc
885059 Macková, Natálie 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Ševčíková, Nela 2003 SKI klub České Petrovice
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Fischer, Barbora 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Francová, Barbora 2004 FreeSki Academy Brno
885185 Fuchsová, Barbora 2004 Nordica Ski Zlín
Hornová, Veronika 2004 SKI klub České Petrovice
Hrušková, Lucie 2004 SKI klub České Petrovice
Ježková, Emilie 2004 TJ Slavoj Teplice nad Metují
885230 Kotoučková, Klára 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Pešavová, Anna 2004 TJ TESLA Pardubice
Scheerová, Jana 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Slováčková, Tereza 2004 FreeSki Academy Brno
885965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
885966 Toralová, Nikola 2004 SKI Klub Hlinsko
885697 Eichertová, Kristin 2005 Ski team Hrubá Voda
Hrbáčková, Tereza 2005 SKI SKOL
886013 Javůrková, Anna Lucie 2005 HB SKI TEAM
Lamošová, Karolína 2005 LK ZLÍN
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec Ski Academy
885968 Urbánková, Aneta 2005 SKI Klub Hlinsko
885982 Vaňková, Karolína 2005 Jan Němec Ski Academy
886124 Vaňková, Barbora 2005 SKI Řetězárna
Zápotočná, Eliška 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Babáková, Barbora 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Cardová, Nikola 2006 FreeSki Academy Brno
Černohousová, Silvie 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Dvořáková, Denisa 2006 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Ferenčíková, Nela 2006 TJ TESLA Pardubice
885502 Flečková, Nikol 2006 SK Rýchory Mladé Buky
Frimlová, Anna 2006 TJ TESLA Pardubice
Galvasová, Anna 2006 Ski klub Victoria Brno
Hackerová, Anna 2006 TJ TESLA Pardubice
Hejduková, Ema 2006 TJ Sokol Deštné v O.h.
885983 Hořická, Karolína 2006 Lyžařský klub Skiareál Olešnice v O.h.
Jančová, Claudia 2006 FreeSki Academy Brno
Janečková, Michaela 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
Ježová, Anna 2006 TJ Sokol Předklášteří
886957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
885482 Krčková, Lucie 2006 SKP Kometa Brno
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
886153 Kuncová, Alena 2006 HB SKI TEAM
Melounová, Eliška 2006 SKI klub Hluboká
886233 Mlatečková, Daniela 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
885505 Němečková, Ema 2006 SK Rýchory Mladé Buky
Očkayová, Lucie 2006 Ski klub Victoria Brno
Pánková, Sára 2006 FreeSki Academy Brno
Peterková, Lucie 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Peterková, Linda 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Polášková, Adéla 2006 Nordica ski Zlín
Ptáčková, Tereza 2006 SK NMNM
886235 Rolečková, Marie 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Švandrlíková, Hana 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Vybíralová, Kateřina 2006 SKI klub České Petrovice
Adámková, Vendula 2007 Ski klub Victoria Brno
Březíková, Soňa 2007 SKI SKOL
Glattová, Markéta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
885532 Gronychová, Neli 2007 Ski klub Šumperk
Hlavatá, Adéla 2007 TJ TESLA Pardubice
Hlavatá, Šárka 2007 TJ TESLA Pardubice
885691 Hobzová, Emma 2007 Nordica Ski Zlín
885984 Hořická, Kristýna 2007 Lyžařský klub Skiareál Olešnice v O.h.
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec Ski Academy
886232 Krejčí, Beata 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Luxová, Veronika 2007 NORDICA SKI Zlín
Otiepková, Ester 2007 TJ Sokol Předklášteří
885397 Pilařová, Ema 2007 SK Rýchory Mladé Buky
Švihálková, Terezie 2007 Ski klub Victoria Brno
885726 Tomšíková, Lucie 2007 SKI Dolní Benešov
Váňová, Nicol 2007 Klub sp.lyžování BTL
Wechslerová, Linda 2007 SKP Kometa Brno
885823 Banková, Ema 2008 Ski klub Šumperk
886012 Baráková, Ester 2008 HB SKI TEAM
Bíbrová, Amélie Mia 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Břízová, Anna 2008 Ski klub Ústí nad Orlicí
886154 Burešová, Matylda 2008 Jan Němec -Ski Academy
Čermáková, Lucie 2008 Ski klub Victoria Brno
Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Hrbáčková, Johana 2008 SKI SKOL
Jánská, Adéla 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kratochvílová, Anna 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
Matoušková, Eliška 2008 HB SKI TEAM
Melicharová, Lucie 2008 Ski klub Victoria Brno
Milerski, Klaudie 2008 SKI SKOL
886246 Milotová, Marie 2008 Jan Němec -Ski Academy
Ptáčková, Markéta 2008 SK NMNM
Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
Urbaniak, Zuzanna 2008 ULKS Czarna Góra
886123 Vaňková, Adéla 2008 SKI Řetězárna
Závodná, Viktorie 2008 SKI klub České Petrovice
886007 Galková, Ester 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
Hrochová, Sára 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Kellnerová, Ema 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Koudelka, Nicole 2009 SKI SKOL
Kyánková, Natálka 2009 Ski klub Victoria Brno
Malíková, Erika 2009
Melicharová, Klára 2009 Ski klub Victoria Brno
Polášková, Karolína 2009 Nordica ski Zlín
Wasserbauerová, Nela 2009 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
885928 Bohánská, Vanesa 2010 SKI TEAM LIBEREC
886245 Burešová, Beáta 2010 Jan Němec -Ski Academy
Häuslerová, Emma 2010 Ski klub Hluboká
886231 Kratochvílová, Beata 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Krčková, Eliška 2010 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Slámková, Karolína 2010 SKIPO TEAM - Chvalčov
886006 Solarová, Eliška 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
886236 Švejdová, Karolína 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
886121 Vacková, Mia 2010 VSK VUT Brno
Závodná, Barbora 2010 SKI klub České Petrovice
Malíková, Helena 2011

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
770485 Fiala, Dan 2002 HB SKI TEAM
Fischer, Ondrej 2002 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Hájek, Ondřej 2002 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
770936 Chroustovský, Filip 2002 HB SKI TEAM
Tlustoš, Pavel 2002 LVV Vysočina
Vokřál, Jan 2002 SKI SKOL
Zítka, Jakub 2002 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Hlaváček, Michal 2003 FreeSki Academy Brno
772494 Hrdina, Hugo 2003 Jan Němec Ski Academy
Ivánek, Pavel 2003 TJ Sokol Předklášteří
Muzikář, David 2003 SKI KLUB JUNIOR BRNO
Svoboda, Marian 2003 SKI klub České Petrovice
Šafář, Filip 2003 TJ TESLA Pardubice
770135 Šitina, Tomáš 2003 SK Rýchory Mladé Buky
Váňa, Zdeněk 2003 Klub sp.lyžování BTL
Voříšek, Lukáš 2003 SKI SKOL
Zavřel, Matouš 2003 SKI Klub Hlinsko
Zelený, Samuel Jan 2003 SKI SKOL
Bedřich, Jan 2004 FreeSki Academy Brno
Bíbr, Tadeáš 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Březík, Tomáš 2004 SKI SKOL
Černohous, Marek 2004 Ski klub Ústí nad Orlicí
770310 Čukan, Richard 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Havlík, Lukáš 2004 SKI Klub Hlinsko
770120 Ježek, Filip 2004 SKI Řetězárna
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec Ski Academy
Marek, Matei 2004 SKI klub České Petrovice
770308 Maxa, Denis 2004 SK Rýchory Mladé Buky
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
Novotný, Eduard 2004 SKI SKOL
770306 Pirožek, Vojtěch 2004 SK Rýchory Mladé Buky
770398 Pola, Jonáš 2004 SkI TEAM Hrubá voda
772157 Valenta, Vladimír 2004 Sk Mez Vsetín
Večeřa, Vojtěch 2004 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772495 Camrda, Richard 2005 Jan Němec Ski Academy
770379 Grygar, Matyš 2005 SKM Valašské Meziříčí
Gurecký, Jakub 2005 LK ZLÍN
Hrdina, Filip 2005 FreeSki Academy Brno
770664 Jozl, David 2005 HB SKI TEAM
770327 Kaděrka, Alfréd 2005 SKI Petříkov
Navrátil, Dominik 2005 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Procházka, Bořek 2005 TJ TESLA Pardubice
770436 Toman, Patrik 2005 SKM Valašské Meziříčí
770193 Zvědělík, Ondřej 2005 SKG Vrbno pod Pradědem
770608 Žák, Adam 2005 SKI Řetězárna
770665 Babor, Jakub 2006 Ski klub Šumperk
770687 Barák, Jan 2006 HB SKI TEAM
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
Havlík, Jakub 2006 TJ SPORT Němčičky
772546 Jan, Friede 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kellner, Jakub 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Komárek, Adam 2006 Ski klub Victoria Brno
Košťál, Jáchym 2006 SKI SKOL
Kovář, Stanislav 2006 Ski klub Victoria Brno
770586 Malec, Tomáš 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Milerski, Olaf 2006 SKI SKOL
Novotný, Josef 2006 SKI SKOL
Slavík, Vítek 2006 TJ TESLA Pardubice
770832 Šilberský, Robin 2006 Nordica Ski Zlín
770023 Varga, Attila 2006 SKI TEAM LIBEREC
Voříšek, Matyáš 2006 SKI SKOL
Bartoš, Pavel 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran, Štěpán 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Beránek, Marek 2007 SKI TEAM Buková Hora
Bříza, Josef 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
770843 Eichert, Marek 2007 Ski team Hrubá Voda
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
770668 Hanák, Matěj 2007 SK Rýchory Mladé Buky
772355 Havlíček, Jiří 2007 SKI Řetězárna
Hořák, Martin 2007 NORDICA SKI ZLÍN
Howley, Aleksander 2007 Klub Narciarski Wroclaw
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Korgol, Kajetan 2007 Klub Narciarski Wroclaw
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Kwiatkowski, Filip 2007 ULKS Czarna Góra
Łukaszewski, Paweł 2007 ULKS Czarna Góra
Morávek, Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Procházka, Přemek 2007 TJ TESLA Pardubice
770835 Skřítek, Tony 2007 Nordica Ski Zlín
Svoboda, Marcel 2007 SKI klub České Petrovice
Šarapatka, Matyáš 2007 SKI SKOL
Šeliga, Teodor 2007 Ski klub Victoria Brno
Švadrlík, Jáchym 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Večeřa, Šimon 2007 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
772489 Vlk, Dominik 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Zakopal, Vojtěch 2007 TJ TESLA Pardubice
770548 Zvědělík, Vojtěch 2007 SKG Vrbno pod Pradědem
Balej, Marek 2008 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Carda, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
Gross, Matyáš 2008 Ski klub Victoria Brno
Gurecký, Jan 2008 LK ZLÍN
Kawecki, Tomasz 2008 ULKS Czarna Góra
770776 Navrátil, David 2008 LK Svinec
Panocha, Adam 2008 TJ TESLA Pardubice
Patrik, Marek 2008 SKI klub České Petrovice
Písařík, Filip 2008 HB SKI TEAM
Roštlapil, Marek 2008 TJ TESLA Pardubice
Sehnal, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
770992 Sobotka, Daniel 2008 SKP Kometa Brno
test, test 2008 test
Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
3702058 Vacek, Ludvík 2008 VSK VUT Brno
772356 Viskupič, Juraj 2008 SKI Řetězárna
Zápotočný, Aleš 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Ziobro, Jakub 2008 ULKS Czarna Góra
Beran, Antonín 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Beran, Jaroslav 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770940 Couthbert, Adam 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
772312 Dlabal, Adam 2009 SK Rýchory Mladé Buky
Friml, Jan 2009 Ski klub Victoria Brno
Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
Howley, Kryspin 2009 Klub Narciarski Wroclaw
772136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
Ježek, Kryštof Josef 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Krbeček, Adam 2009 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Morávek, Jáchym 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772186 Poslušný, Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko
Voslář, Dan 2009 Ski klub Victoria Brno
Vrábel, Vašek 2009 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Ženíšek, Ondřej 2009 Jan Němec Ski Academy
772496 Hořický, Martin 2010 Lyžařský klub Skiareál Olešnice v O.h.
Ježek, Matouš 2010 SKI Klub Hlinsko
772314 Kotouček, Ladislav 2010 SK Rýchory Mladé Buky
772486 Krejčí, Štěpán 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Očkay, David 2010 Ski klub Victoria Brno
Říha, Jan 2010 FreeSki Academy Brno
772548 Solar, Matyáš 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
772488 Štancl, Roman 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
772326 Zvědělík, Jakub 2011 SKG Vrbno pod Pradědem

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

Hlavní sponzor 

STEATIT

www.volaracing.cz

carr.jpgene.jpgvola.jpg


Sponzoři 

04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg