Odpovědná osoba

NOVINKY

03.04.2018

přidány fotky z finále v Říčkách!

fotky jsou v galerii

16.03.2018

Startovní listiny Říčky

přidány startovky na finále !!

23.02.2018

Startovní listiny Čenkovice

 

Vloženy startovky na 5. závod v Čenkovicích

Poh2017

Čenkovice, Neděle 25. Únor 2018, 08:00

pořadatel: TJ Čenkovice
svah: TJ Čenkovice
kontaktní osoba: Martin Betlach (tjcenkovice@seznam.cz)
konečný termín přihlášek: 22.02.2018 15:00
propozice | výsledky

Listina přihlášených

Dívky

Kód Jméno Ročník Klub
Beránková, Adéla 2002 SKI TEAM Buková Hora
Bílá, Martina 2002 TJ Sokol Předklášteří
885061 Šormová, Barbora 2002 Ski klub Deštné v Orlických horách
Umlaufová, Markéta 2002 Lyžařský klub Nové Město nad Metují
885488 Žáková, Vendula 2002 SKI Řetězárna
Jedličková, Karolína 2003 TJ TESLA Pardubice
886963 Kopecká, Simona 2003 SKI Klub Hlinsko
885059 Macková, Natálie 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
885060 Šormová, Adéla 2003 Ski klub Deštné v Orlických horách
Francová, Barbora 2004 FreeSki Academy Brno
Ježková, Emílie 2004 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Mikulíková, Tereza 2004 FreeSki Academy Brno
885965 Sobotková, Dorota 2004 SKI Klub Hlinsko
Geislerová, Anna 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
885981 Stloukalová, Sára 2005 Jan Němec - Ski Academy
886124 Vaňková, Barbora 2005 SKI Řetězárna
Zápotočná, Eliška 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Cardová, Nikola 2006 FreeSki Academy Brno
Černohousová, Silvie 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Dvořáková, Denisa 2006 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Galvasová, Anna 2006 Ski team Victoria Brno
885983 Hořická, Karolína 2006 Jan Němec - Ski Academy
Jančová, Claudie 2006 FreeSki Academy Brno
Janečková, Michaela 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Jedličková, Tereza 2006 TJ TESLA Pardubice
886957 Kopecká, Lucie 2006 SKI Klub Hlinsko
Koryntová, Aneta 2006 Ok Ski Pardubice
885482 Krčková, Lucie 2006 SKP Kometa Brno
885543 Kudělásková, Katrin 2006 SKP Kometa Brno
886153 Kuncová, Alena 2006 HB SKI TEAM
886233 Mlatečková, Daniela 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pánková, Sára 2006 FreeSki Academy Brno
Peterková, Linda 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Peterková, Lucka 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
886235 Rolečková, Marie 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
886235 Rolečková, Marie 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Slováčková, Aneta 2006 FreeSki Academy Brno
Švandová, Veronika 2006 SKI KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Švandrlíková, Hana 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
885752 Švejdová, Tereza 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Bryscejnová, Marieta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Glattová, Markéta 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
885984 Hořická, Kristýna 2007 Jan Němec - Ski Academy
885980 Knorová, Lenka 2007 Jan Němec - Ski Academy
886232 Krejčí, Beata 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Luxová, Veronika 2007 NORDICA SKI Zlín
Petrová, Klára 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
885726 Tomšíková, Lucie 2007 SKI Dolní Benešov
885935 Váňová, Nicol 2007 Klub sp.lyžování BTL
885896 Wechslerová, Linda 2007 SKP Kometa Brno
885823 Banková, Ema 2008 Ski klub Šumperk
886012 Baráková, Ester 2008 HB SKI TEAM
Břízová, Anna 2008 Ski klub Ústí nad Orlicí
886154 Burešová, Matylda 2008 Jan Němec - Ski Academy
Hotárková, Tereza 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Jánská, Adéla 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kratochvílová, Anna 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
886340 Matoušková, Eliška 2008 HB SKI TEAM
885939 Melicharová, Lucie 2008 ST Victoria Brno
886246 Milotová, Marie 2008 Jan Němec - Ski Academy
Slámková, Agáta 2008 SKIPO TEAM - Chvalčov
886123 Va, Adéla 2008 SKI Řetězárna
Kellnerová, Ema 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Kučerová, Anežka 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
886042 Melicharová, Klára 2009 ST Victoria Brno
886245 Burešová, Beáta 2010 Jan Němec - Ski Academy
886231 Kratochvílová, Beata 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Krčková, Eliška 2010 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
Slámková, Karolína 2010 SKIPO TEAM - Chvalčov
886006 Solarová, Eliška 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
886236 Švejdová, Karolína 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách

Chlapci

Kód Jméno Ročník Klub
770485 Fiala, Dan 2002 HB SKI TEAM
Glatt, Jan 2002 Ski klub Ústí nad Orlicí
Hájek, Ondřej 2002 SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
770936 Chroustovský, Filip 2002 HB SKI TEAM
Čtvrtečka, Jakub 2003 Ok Ski Pardubice
Hlaváček, Michal 2003 FreeSki Academy Brno
772494 Hrdina, Hugo 2003 Jan Němec - Ski Academy
Ordáň, Petr 2003 SKIPO TEAM - Chvalčov
Šafář, Filip 2003 TJ TESLA Pardubice
772009 Váňa, Zdeněk 2003 Klub sp.lyžování BTL
Bedřich, Jan 2004 FreeSki Academy Brno
Černohous, Marek 2004 Ski klub Ústí nad Orlicí
770120 Ježek, Filip 2004 SKI Řetězárna
772205 Knor, Aleš 2004 Jan Němec - Ski Academy
Mikyska, Jakub 2004 SKI TEAM Buková Hora
772157 Valenta, Vladimír 2004 SK MEZ Vsetín
772495 Camrda, Richard 2005 Jan Němec - Ski Academy
Glatt, Matouš 2005 Ski klub Ústí nad Orlicí
Hrdina, Filip 2005 FreeSki Academy Brno
Jůza, Jan 2005 FreeSki Academy Brno
770412 Nebeský, Matyáš 2005 Ski klub Deštné v Orlických horách
Pivnička, Jakub 2005 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Starý, Martin 2005 Ok Ski Pardubice
770193 Zvědělík, Ondřej 2005 SKG Vrbno pod Pradědem
770608 Žák, Adam 2005 SKI Řetězárna
770665 Babor, Jakub 2006 Ski klub Šumperk
770687 Barák, Jan 2006 HB SKI TEAM
Brynda, Martin 2006 SKI TEAM Buková hora
770876 Fiala, Matěj 2006 HB SKI TEAM
772546 Friede, Jan 2006 Ski klub Deštné v Orlických horách
Hrubý, Filip 2006 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Kellner, Jakub 2006 Ski klub Ústí nad Orlicí
Kovář, Stanislav 2006 Ski klub Victoria Brno
Munzar, Jakub 2006 Ok Ski Pardubice
Rousek, Lukáš 2006 Ok Ski Pardubice
Bednařík, Jan 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran, Štěpán 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
Beránek, Marek 2007 SKI TEAM Buková Hora
Bříza, Josef 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
770833 Fuchs, Filip 2007 Nordica Ski Zlín
772355 Havlíček, Jiří 2007 SKI Řetězárna
Hroch, Matěj 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
772206 Knor, Václav 2007 Jan Němec - Ski Academy
770941 Kopejtko, Pavel 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770939 Kratochvíl, Jonáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Morávek, Pavel 2007 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770631 Nebeský, Tobiáš 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
Švandrlík, Jáchym 2007 Ski klub Ústí nad Orlicí
772489 Vlk, Dominik 2007 Ski klub Deštné v Orlických horách
770548 Zvědělík, Vojtěch 2007 SKG Vrbno pod Pradědem
Carda, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
770776 Navrátil, David 2008 LK Svinec
772599 Písařík, Filip 2008 HB SKI TEAM
Sehnal, Jakub 2008 FreeSki Academy Brno
770992 Sobotka, Daniel 2008 SKP Kometa Brno
Thér, Ondřej 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772356 Viskupič, Juraj 2008 SKI Řetězárna
Zápotočný, Aleš 2008 TJ Slavoj Teplice nad Metují
Beran, Antonín 2009 Ski klub Ústí nad Orlicí
Beran, Jaroslav 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
770940 Couthbert, Adam 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
Friml, Jan 2009 Ski klub Victoria Brno
886007 Galková, Ester 2009 Ski klub Deštné v Orlických horách
772221 Hladký, Bruno 2009 SKP Kometa Brno
772222 Hladký, Richard 2009 SKP Kometa Brno
770136 Chroustovský, David 2009 HB SKI TEAM
Morávek, Jáchym 2009 TJ Slavoj Teplice nad Metují
772186 Poslušný, Ondřej 2009 SKI Klub Hlinsko
772564 Ženíšek, Ondřej 2009 Jan Němec - Ski Academy
Babor, Matěj 2010 Ski klub Šumperk
772496 Hořický, Martin 2010 Jan Němec - Ski Academy
Kovář, Matěj 2010 Ski klub Victoria Brno
772486 Krejčí, Štěpán 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
Říha, Jan 2010 FreeSki Academy Brno
772548 Solar, Matyáš 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách
772488 Štancl, Roman 2010 Ski klub Deštné v Orlických horách

SPONZOŘI

 

Generální partner 

logo.png
Výhradní dovozce a distributor sportovních značek pro ČR 

dyna.jpg lang.jpg rossignol-logo.png

Hlavní sponzor 

STEATIT

www.volaracing.cz

carr.jpgene.jpgvola.jpg


Sponzoři 

04_vvs.jpg 03_bet_vacek.jpg logo.gif mapei-01.jpg
01_par_kraj.jpg 06_mediabros.jpg